DenisProtsiv
9KK WARSZAWA2. Liga · 4WBA
- 2023–2025
- 26 meczów w karierze
- 4 sezony
- 3 drużyny
- 142pktw 10 meczach
- 14,2pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 428 min | 42:49 |
| Punkty | 142 | 14,2 |
| Zbiórki | 30 | 3,0 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 25 | 2,5 |
| Asysty | 27 | 2,7 |
| Przechwyty | 13 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 1,7 |
| Przewinienia | 17 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 120 | 12,0 |
- 40,3%FG48 z 119 z gry
- 39,3%3P35 z 89 za trzy
- 73,3%FT11 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 48 | 119 | 40,3% |
| Rzuty za dwa | 13 | 30 | 43,3% |
| Rzuty za trzy | 35 | 89 | 39,3% |
| Rzuty wolne | 11 | 15 | 73,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach KK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 maj 2024 | P53 : 63 | 46:01 | 3 | 3 | 3 | |
| 20 kwi 2024 | Z86 : 49 | 48:00 | 18 | 2 | 4 | |
| 13 kwi 2024 | Z96 : 64 | 38:16 | 15 | 4 | 0 | |
| 7 kwi 2024 | Z60 : 59 | 24:58 | 2 | 1 | 0 | |
| 24 mar 2024 | P44 : 59 | 48:00 | 16 | 3 | 5 | |
| 16 mar 2024 | P54 : 60 | 45:25 | 20 | 2 | 0 | |
| 9 mar 2024 | P85 : 95 | 43:04 | 20 | 2 | 2 | |
| 2 mar 2024 | Z87 : 48 | 44:28 | 19 | 6 | 6 | |
| 24 lut 2024 | P61 : 67 | 44:57 | 4 | 4 | 6 | |
| 18 lut 2024 | Z70 : 66 | 45:04 | 25 | 3 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 26 meczów · 4 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 31:45 | 26 | 6,5 | 1,8 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 24,2% | 24,0% | 80,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 18:47 | 30 | 7,5 | 1,5 | 2,0 | 0,8 | 0,0 | 52,9% | 60,0% | 75,0% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 15:00 | 3 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | — |
| 4WBA2. Liga | KK WARSZAWA | 10 | 42:49 | 142 | 14,2 | 3,0 | 2,7 | 1,3 | 0,0 | 40,3% | 39,3% | 73,3% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 7 | 14:06 | 19 | 2,7 | 1,0 | 1,7 | 0,6 | 0,0 | 28,0% | 21,1% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






