Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 106 min | 26:28 |
| Punkty | 26 | 6,5 |
| Zbiórki | 11 | 2,8 |
| — w ataku | 3 | 0,8 |
| — w obronie | 8 | 2,0 |
| Asysty | 5 | 1,3 |
| Przechwyty | 4 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 2 | 0,5 |
| Przewinienia | 3 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 26 | 6,5 |
- 38,5%FG10 z 26 z gry
- 30,0%3P3 z 10 za trzy
- 50,0%FT3 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 26 | 38,5% |
| Rzuty za dwa | 7 | 16 | 43,8% |
| Rzuty za trzy | 3 | 10 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 6 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 kwi 2025 | Z61 : 48 | 31:49 | 11 | 4 | 1 | |
| 8 mar 2025 | Z75 : 62 | 28:25 | 3 | 6 | 3 | |
| 1 mar 2025 | P0 : 20 | 23:55 | 9 | 1 | 1 | |
| 22 lut 2025 | P49 : 58 | 21:41 | 3 | 0 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 57 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 4 | 27:46 | 16 | 4,0 | 1,3 | 1,5 | 0,8 | 0,3 | 25,0% | 18,2% | 100,0% |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 6 | 18:20 | 23 | 3,8 | 1,7 | 1,3 | 0,3 | 0,2 | 27,3% | 22,2% | 60,0% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 8 | 18:25 | 36 | 4,5 | 2,1 | 2,0 | 0,9 | 0,0 | 32,4% | 23,8% | 70,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 4 | 26:28 | 26 | 6,5 | 2,8 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 38,5% | 30,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 7 | 24:22 | 23 | 3,3 | 2,9 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 42,3% | 0,0% | 20,0% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 9 | 23:20 | 45 | 5,0 | 1,7 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 57,1% | 57,1% | 69,2% |
| 3WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 31:04 | 89 | 11,1 | 3,0 | 2,6 | 0,9 | 0,1 | 50,8% | 22,2% | 63,6% |
| 2WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 11 | 30:43 | 123 | 11,2 | 4,1 | 1,9 | 2,3 | 0,0 | 51,5% | 8,3% | 69,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






