Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 210 min | 23:20 |
| Punkty | 45 | 5,0 |
| Zbiórki | 15 | 1,7 |
| — w ataku | 7 | 0,8 |
| — w obronie | 8 | 0,9 |
| Asysty | 16 | 1,8 |
| Przechwyty | 7 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 0,7 |
| Przewinienia | 14 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 61 | 6,8 |
- 57,1%FG16 z 28 z gry
- 57,1%3P4 z 7 za trzy
- 69,2%FT9 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 28 | 57,1% |
| Rzuty za dwa | 12 | 21 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 4 | 7 | 57,1% |
| Rzuty wolne | 9 | 13 | 69,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | Z65 : 51 | 22:31 | 0 | 3 | 1 | |
| 8 cze 2024 | Z70 : 47 | 21:01 | 2 | 1 | 2 | |
| 18 maj 2024 | Z65 : 53 | 27:04 | 4 | 1 | 3 | |
| 21 kwi 2024 | Z68 : 60 | 17:10 | 4 | 2 | 0 | |
| 13 kwi 2024 | Z77 : 42 | 30:49 | 13 | 3 | 2 | |
| 16 mar 2024 | Z82 : 57 | 21:34 | 8 | 2 | 5 | |
| 9 mar 2024 | Z66 : 56 | 26:33 | 5 | 2 | 2 | |
| 2 mar 2024 | Z61 : 59 | 22:04 | 2 | 0 | 1 | |
| 24 lut 2024 | Z52 : 49 | 21:11 | 7 | 1 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 57 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 4 | 27:46 | 16 | 4,0 | 1,3 | 1,5 | 0,8 | 0,3 | 25,0% | 18,2% | 100,0% |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 6 | 18:20 | 23 | 3,8 | 1,7 | 1,3 | 0,3 | 0,2 | 27,3% | 22,2% | 60,0% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 8 | 18:25 | 36 | 4,5 | 2,1 | 2,0 | 0,9 | 0,0 | 32,4% | 23,8% | 70,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 4 | 26:28 | 26 | 6,5 | 2,8 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 38,5% | 30,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 7 | 24:22 | 23 | 3,3 | 2,9 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 42,3% | 0,0% | 20,0% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 9 | 23:20 | 45 | 5,0 | 1,7 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 57,1% | 57,1% | 69,2% |
| 3WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 31:04 | 89 | 11,1 | 3,0 | 2,6 | 0,9 | 0,1 | 50,8% | 22,2% | 63,6% |
| 2WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 11 | 30:43 | 123 | 11,2 | 4,1 | 1,9 | 2,3 | 0,0 | 51,5% | 8,3% | 69,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






