DmytroZavhorodnii
40GET WOW TEAM1. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 42 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 40pktw 7 meczach
- 5,7pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 149 min | 21:13 |
| Punkty | 40 | 5,7 |
| Zbiórki | 28 | 4,0 |
| — w ataku | 9 | 1,3 |
| — w obronie | 19 | 2,7 |
| Asysty | 7 | 1,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 4 | 0,6 |
| Straty | 5 | 0,7 |
| Przewinienia | 6 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 48 | 6,9 |
- 46,2%FG18 z 39 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 44,4%FT4 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 39 | 46,2% |
| Rzuty za dwa | 18 | 36 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 9 | 44,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 gru 2024 | Z60 : 51 | 16:21 | 1 | 3 | 2 | |
| 8 gru 2024 | P52 : 72 | 15:55 | 9 | 1 | 0 | |
| 1 gru 2024 | P61 : 64 | 20:04 | 4 | 1 | 1 | |
| 24 lis 2024 | P54 : 58 | 13:43 | 2 | 2 | 2 | |
| 10 lis 2024 | Z104 : 49 | 38:22 | 12 | 15 | 1 | |
| 20 paź 2024 | P48 : 51 | 16:58 | 3 | 2 | 0 | |
| 13 paź 2024 | Z91 : 55 | 27:10 | 9 | 4 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 42 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 2 | 20:54 | 9 | 4,5 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 6 | 23:22 | 45 | 7,5 | 3,2 | 0,2 | 0,5 | 0,5 | 74,1% | 100,0% | 33,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 9 | 25:58 | 55 | 6,1 | 4,4 | 0,7 | 0,0 | 0,1 | 40,7% | 0,0% | 44,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 10 | 23:17 | 54 | 5,4 | 2,6 | 0,3 | 0,3 | 0,6 | 57,1% | 100,0% | 44,8% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 21:13 | 40 | 5,7 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,6 | 46,2% | 0,0% | 44,4% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 27:09 | 56 | 8,0 | 4,0 | 0,6 | 0,6 | 0,4 | 56,1% | 0,0% | 45,5% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 21:01 | 4 | 4,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | — | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






