DmytroZavhorodnii
40GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 8WBA
- 2024–2026
- 42 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 45pktw 6 meczach
- 7,5pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 0,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 140 min | 23:22 |
| Punkty | 45 | 7,5 |
| Zbiórki | 19 | 3,2 |
| — w ataku | 3 | 0,5 |
| — w obronie | 16 | 2,7 |
| Asysty | 1 | 0,2 |
| Przechwyty | 3 | 0,5 |
| Bloki | 3 | 0,5 |
| Straty | 6 | 1,0 |
| Przewinienia | 7 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 50 | 8,3 |
- 74,1%FG20 z 27 z gry
- 100,0%3P1 z 1 za trzy
- 33,3%FT4 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 27 | 74,1% |
| Rzuty za dwa | 19 | 26 | 73,1% |
| Rzuty za trzy | 1 | 1 | 100,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 12 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P67 : 75 | 30:16 | 15 | 3 | 0 | |
| 16 kwi 2026 | P49 : 68 | 32:25 | 3 | 3 | 1 | |
| 22 mar 2026 | Z69 : 60 | 16:38 | 6 | 2 | 0 | |
| 15 mar 2026 | P62 : 91 | 26:51 | 9 | 7 | 0 | |
| 1 mar 2026 | Z61 : 57 | 23:28 | 6 | 3 | 0 | |
| 22 lut 2026 | P54 : 81 | 10:33 | 6 | 1 | 0 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 42 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 2 | 20:54 | 9 | 4,5 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 6 | 23:22 | 45 | 7,5 | 3,2 | 0,2 | 0,5 | 0,5 | 74,1% | 100,0% | 33,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 9 | 25:58 | 55 | 6,1 | 4,4 | 0,7 | 0,0 | 0,1 | 40,7% | 0,0% | 44,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 10 | 23:17 | 54 | 5,4 | 2,6 | 0,3 | 0,3 | 0,6 | 57,1% | 100,0% | 44,8% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 21:13 | 40 | 5,7 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,6 | 46,2% | 0,0% | 44,4% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 27:09 | 56 | 8,0 | 4,0 | 0,6 | 0,6 | 0,4 | 56,1% | 0,0% | 45,5% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 21:01 | 4 | 4,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | — | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






