DmytroZavhorodnii
40GET WOW TEAM2. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 42 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 56pktw 7 meczach
- 8,0pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 190 min | 27:09 |
| Punkty | 56 | 8,0 |
| Zbiórki | 28 | 4,0 |
| — w ataku | 9 | 1,3 |
| — w obronie | 19 | 2,7 |
| Asysty | 4 | 0,6 |
| Przechwyty | 4 | 0,6 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 4 | 0,6 |
| Przewinienia | 8 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 61 | 8,7 |
- 56,1%FG23 z 41 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 45,5%FT10 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 41 | 56,1% |
| Rzuty za dwa | 23 | 40 | 57,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 22 | 45,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2024 | Z79 : 71 | 23:28 | 7 | 2 | 1 | |
| 26 maj 2024 | P73 : 74 | 34:47 | 11 | 7 | 1 | |
| 19 maj 2024 | Z52 : 44 | 24:04 | 9 | 4 | 0 | |
| 21 kwi 2024 | Z98 : 45 | 26:34 | 11 | 2 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | Z75 : 59 | 28:28 | 4 | 6 | 1 | |
| 24 lut 2024 | Z74 : 53 | 30:01 | 8 | 4 | 0 | |
| 18 lut 2024 | P54 : 63 | 22:43 | 6 | 3 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 42 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 2 | 20:54 | 9 | 4,5 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 6 | 23:22 | 45 | 7,5 | 3,2 | 0,2 | 0,5 | 0,5 | 74,1% | 100,0% | 33,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 9 | 25:58 | 55 | 6,1 | 4,4 | 0,7 | 0,0 | 0,1 | 40,7% | 0,0% | 44,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 10 | 23:17 | 54 | 5,4 | 2,6 | 0,3 | 0,3 | 0,6 | 57,1% | 100,0% | 44,8% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 21:13 | 40 | 5,7 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,6 | 46,2% | 0,0% | 44,4% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 27:09 | 56 | 8,0 | 4,0 | 0,6 | 0,6 | 0,4 | 56,1% | 0,0% | 45,5% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 21:01 | 4 | 4,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | — | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






