Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 143 min | 28:39 |
| Punkty | 70 | 14,0 |
| Zbiórki | 22 | 4,4 |
| — w ataku | 2 | 0,4 |
| — w obronie | 20 | 4,0 |
| Asysty | 7 | 1,4 |
| Przechwyty | 3 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 2,8 |
| Przewinienia | 9 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 27 | 5,4 |
- 32,5%FG27 z 83 z gry
- 17,5%3P7 z 40 za trzy
- 64,3%FT9 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 83 | 32,5% |
| Rzuty za dwa | 20 | 43 | 46,5% |
| Rzuty za trzy | 7 | 40 | 17,5% |
| Rzuty wolne | 9 | 14 | 64,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 maj 2025 | P57 : 90 | 28:07 | 9 | 2 | 2 | |
| 26 kwi 2025 | P75 : 91 | 41:38 | 18 | 6 | 2 | |
| 12 kwi 2025 | Z77 : 54 | 32:47 | 11 | 8 | 1 | |
| 8 mar 2025 | P62 : 81 | 40:22 | 32 | 6 | 2 | |
| 1 mar 2025 | Z20 : 0 | 0:21 | 0 | 0 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 34 mecze · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 5 | 28:39 | 70 | 14,0 | 4,4 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 32,5% | 17,5% | 64,3% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 36:43 | 211 | 26,4 | 6,3 | 3,4 | 1,6 | 0,3 | 50,0% | 33,8% | 52,9% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 2 | 26:35 | 26 | 13,0 | 6,5 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 28,6% | 85,7% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 7 | 30:12 | 88 | 12,6 | 3,3 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 35,3% | 16,7% | 95,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 7 | 42:33 | 153 | 21,9 | 8,3 | 3,6 | 1,0 | 0,3 | 43,9% | 39,4% | 79,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 5 | 35:54 | 98 | 19,6 | 5,8 | 4,2 | 1,2 | 0,4 | 45,1% | 30,6% | 76,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






