Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 211 min | 30:12 |
| Punkty | 88 | 12,6 |
| Zbiórki | 23 | 3,3 |
| — w ataku | 6 | 0,9 |
| — w obronie | 17 | 2,4 |
| Asysty | 11 | 1,6 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 18 | 2,6 |
| Przewinienia | 9 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 51 | 7,3 |
- 35,3%FG30 z 85 z gry
- 16,7%3P5 z 30 za trzy
- 95,8%FT23 z 24 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 85 | 35,3% |
| Rzuty za dwa | 25 | 55 | 45,5% |
| Rzuty za trzy | 5 | 30 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 23 | 24 | 95,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach AMIGOS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 maj 2022 | P75 : 79 | 33:00 | 11 | 4 | 1 | |
| 15 maj 2022 | P62 : 63 | 29:40 | 10 | 4 | 1 | |
| 23 kwi 2022 | P76 : 108 | 48:00 | 27 | 2 | 4 | |
| 10 kwi 2022 | P64 : 84 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 kwi 2022 | P73 : 78 | 21:26 | 6 | 4 | 1 | |
| 13 mar 2022 | P71 : 90 | 42:47 | 21 | 8 | 3 | |
| 6 mar 2022 | Z61 : 53 | 36:28 | 13 | 1 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 34 mecze · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 5 | 28:39 | 70 | 14,0 | 4,4 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 32,5% | 17,5% | 64,3% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 36:43 | 211 | 26,4 | 6,3 | 3,4 | 1,6 | 0,3 | 50,0% | 33,8% | 52,9% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 2 | 26:35 | 26 | 13,0 | 6,5 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 28,6% | 85,7% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 7 | 30:12 | 88 | 12,6 | 3,3 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 35,3% | 16,7% | 95,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 7 | 42:33 | 153 | 21,9 | 8,3 | 3,6 | 1,0 | 0,3 | 43,9% | 39,4% | 79,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 5 | 35:54 | 98 | 19,6 | 5,8 | 4,2 | 1,2 | 0,4 | 45,1% | 30,6% | 76,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






