FilipKaminski
44NLB
- 2021–2025
- 65 meczów
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 675pktw karierze
- 10,4pktna mecz
- 5,7zbna mecz
- 3,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2164 min | 33:17 |
| Punkty | 675 | 10,4 |
| Zbiórki | 370 | 5,7 |
| — w ataku | 91 | 1,4 |
| — w obronie | 279 | 4,3 |
| Asysty | 248 | 3,8 |
| Przechwyty | 122 | 1,9 |
| Bloki | 18 | 0,3 |
| Straty | 134 | 2,1 |
| Przewinienia | 85 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 138 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 994 | 15,3 |
- 51,9%FG265 z 511 z gry
- 25,6%3P31 z 121 za trzy
- 65,9%FT114 z 173 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 265 | 511 | 51,9% |
| Rzuty za dwa | 234 | 390 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 31 | 121 | 25,6% |
| Rzuty wolne | 114 | 173 | 65,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | NLB | 2 | 19:29 | 10 | 5,0 | 5,0 | 3,5 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 11 | 36:51 | 125 | 11,4 | 5,8 | 3,9 | 2,3 | 0,3 | 51,7% | 22,2% | 63,3% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 10 | 33:25 | 86 | 8,6 | 7,1 | 4,6 | 2,2 | 0,5 | 47,8% | 5,3% | 67,9% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 5 | 22:41 | 20 | 4,0 | 3,0 | 1,8 | 1,2 | 0,0 | 46,7% | 50,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 2 | 30:36 | 11 | 5,5 | 5,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 29,4% | 0,0% | 33,3% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 3 | 26:15 | 20 | 6,7 | 2,7 | 3,0 | 0,3 | 0,0 | 26,7% | 14,3% | 78,6% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 11 | 29:54 | 110 | 10,0 | 4,9 | 4,4 | 1,1 | 0,3 | 53,8% | 38,5% | 53,8% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 43:25 | 8 | 8,0 | 6,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 0,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 9 | 38:07 | 119 | 13,2 | 7,7 | 3,7 | 1,8 | 0,4 | 55,6% | 36,8% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 7 | 38:18 | 103 | 14,7 | 4,6 | 3,3 | 2,7 | 0,4 | 60,0% | 35,7% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 4 | 37:03 | 63 | 15,8 | 7,5 | 4,8 | 4,0 | 0,0 | 62,5% | 0,0% | 92,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






