Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 329 min | 29:54 |
| Punkty | 110 | 10,0 |
| Zbiórki | 54 | 4,9 |
| — w ataku | 16 | 1,5 |
| — w obronie | 38 | 3,5 |
| Asysty | 48 | 4,4 |
| Przechwyty | 12 | 1,1 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 26 | 2,4 |
| Przewinienia | 16 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 152 | 13,8 |
- 53,8%FG43 z 80 z gry
- 38,5%3P10 z 26 za trzy
- 53,8%FT14 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 43 | 80 | 53,8% |
| Rzuty za dwa | 33 | 54 | 61,1% |
| Rzuty za trzy | 10 | 26 | 38,5% |
| Rzuty wolne | 14 | 26 | 53,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 sty 2023 | P57 : 63 | 37:58 | 10 | 11 | 3 | |
| 15 sty 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 gru 2022 | P67 : 75 | 40:04 | 15 | 6 | 5 | |
| 11 gru 2022 | Z76 : 63 | 45:55 | 16 | 6 | 7 | |
| 3 gru 2022 | Z89 : 57 | 43:37 | 15 | 8 | 6 | |
| 27 lis 2022 | Z88 : 66 | 26:30 | 10 | 6 | 6 | |
| 20 lis 2022 | P72 : 81 | 37:30 | 12 | 5 | 5 | |
| 13 lis 2022 | P65 : 87 | 25:21 | 5 | 3 | 3 | |
| 6 lis 2022 | P68 : 89 | 34:04 | 14 | 4 | 5 | |
| 9 paź 2022 | P54 : 69 | 37:58 | 13 | 5 | 8 | |
| 2 paź 2022 | P42 : 68 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 65 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | NLB | 2 | 19:29 | 10 | 5,0 | 5,0 | 3,5 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 11 | 36:51 | 125 | 11,4 | 5,8 | 3,9 | 2,3 | 0,3 | 51,7% | 22,2% | 63,3% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 10 | 33:25 | 86 | 8,6 | 7,1 | 4,6 | 2,2 | 0,5 | 47,8% | 5,3% | 67,9% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 5 | 22:41 | 20 | 4,0 | 3,0 | 1,8 | 1,2 | 0,0 | 46,7% | 50,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 2 | 30:36 | 11 | 5,5 | 5,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 29,4% | 0,0% | 33,3% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 3 | 26:15 | 20 | 6,7 | 2,7 | 3,0 | 0,3 | 0,0 | 26,7% | 14,3% | 78,6% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 11 | 29:54 | 110 | 10,0 | 4,9 | 4,4 | 1,1 | 0,3 | 53,8% | 38,5% | 53,8% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 43:25 | 8 | 8,0 | 6,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 0,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 9 | 38:07 | 119 | 13,2 | 7,7 | 3,7 | 1,8 | 0,4 | 55,6% | 36,8% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 7 | 38:18 | 103 | 14,7 | 4,6 | 3,3 | 2,7 | 0,4 | 60,0% | 35,7% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 4 | 37:03 | 63 | 15,8 | 7,5 | 4,8 | 4,0 | 0,0 | 62,5% | 0,0% | 92,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






