Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 343 min | 38:07 |
| Punkty | 119 | 13,2 |
| Zbiórki | 69 | 7,7 |
| — w ataku | 19 | 2,1 |
| — w obronie | 50 | 5,6 |
| Asysty | 33 | 3,7 |
| Przechwyty | 16 | 1,8 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 17 | 1,9 |
| Przewinienia | 13 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 180 | 20,0 |
- 55,6%FG50 z 90 z gry
- 36,8%3P7 z 19 za trzy
- 75,0%FT12 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 50 | 90 | 55,6% |
| Rzuty za dwa | 43 | 71 | 60,6% |
| Rzuty za trzy | 7 | 19 | 36,8% |
| Rzuty wolne | 12 | 16 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 cze 2022 | P70 : 89 | 48:00 | 10 | 7 | 2 | |
| 5 cze 2022 | P70 : 76 | 33:07 | 8 | 9 | 7 | |
| 29 maj 2022 | Z68 : 62 | 38:00 | 17 | 10 | 4 | |
| 14 maj 2022 | P82 : 85 | 36:34 | 9 | 6 | 1 | |
| 8 maj 2022 | P40 : 56 | 48:00 | 12 | 7 | 2 | |
| 3 kwi 2022 | Z102 : 69 | 32:46 | 10 | 5 | 3 | |
| 20 mar 2022 | Z105 : 50 | 40:32 | 31 | 7 | 7 | |
| 13 mar 2022 | Z70 : 62 | 39:08 | 10 | 10 | 2 | |
| 6 mar 2022 | Z97 : 66 | 26:56 | 12 | 8 | 5 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 65 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | NLB | 2 | 19:29 | 10 | 5,0 | 5,0 | 3,5 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 11 | 36:51 | 125 | 11,4 | 5,8 | 3,9 | 2,3 | 0,3 | 51,7% | 22,2% | 63,3% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 10 | 33:25 | 86 | 8,6 | 7,1 | 4,6 | 2,2 | 0,5 | 47,8% | 5,3% | 67,9% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 5 | 22:41 | 20 | 4,0 | 3,0 | 1,8 | 1,2 | 0,0 | 46,7% | 50,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 2 | 30:36 | 11 | 5,5 | 5,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 29,4% | 0,0% | 33,3% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 3 | 26:15 | 20 | 6,7 | 2,7 | 3,0 | 0,3 | 0,0 | 26,7% | 14,3% | 78,6% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 11 | 29:54 | 110 | 10,0 | 4,9 | 4,4 | 1,1 | 0,3 | 53,8% | 38,5% | 53,8% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 43:25 | 8 | 8,0 | 6,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 0,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 9 | 38:07 | 119 | 13,2 | 7,7 | 3,7 | 1,8 | 0,4 | 55,6% | 36,8% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 7 | 38:18 | 103 | 14,7 | 4,6 | 3,3 | 2,7 | 0,4 | 60,0% | 35,7% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 4 | 37:03 | 63 | 15,8 | 7,5 | 4,8 | 4,0 | 0,0 | 62,5% | 0,0% | 92,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






