Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 61,3%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,8%
- 59,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,8%
- 21,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,4%
Średnia ligi to średnia z 125 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (UNBA 50); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 31najwięcej punktówz HOMIES, 20 mar 2022
- 10najwięcej zbiórekz BANKSTERS, 13 mar 2022
- 7najwięcej asystz HOMIES, 20 mar 2022
- 44najlepszy mecz (EFF)31 pkt, 7 zb, 7 as — z HOMIES, 20 mar 2022
- 11 mecz z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 11 mecz z 20+ pktz 9 rozegranych
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2025 · 65 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2164 min | 33:17 |
| Punkty | 675 | 10,4 |
| Zbiórki | 370 | 5,7 |
| — w ataku | 91 | 1,4 |
| — w obronie | 279 | 4,3 |
| Asysty | 248 | 3,8 |
| Przechwyty | 122 | 1,9 |
| Bloki | 18 | 0,3 |
| Straty | 134 | 2,1 |
| Przewinienia | 85 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 138 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 994 | 15,3 |
- 51,9%FG265 z 511 z gry
- 25,6%3P31 z 121 za trzy
- 65,9%FT114 z 173 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 265 | 511 | 51,9% |
| Rzuty za dwa | 234 | 390 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 31 | 121 | 25,6% |
| Rzuty wolne | 114 | 173 | 65,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-doublez INIEMAMOCNI, 7 lis 2021
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z HOMIES, 20 mar 2022
- Mecz 7+ asyst11 razy · ostatnio z THAISTY TIGERS, 28 wrz 2025
- Mecz 5+ przechwytów5 razy · ostatnio z TEKOpro, 13 kwi 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 675
- 50 meczówrozegranych meczów: 61
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 9
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
INIEMAMOCNI7 lis 202130pkt12zb10as50eff
HOMIES20 mar 202231pkt7zb7as44eff
TEKOpro13 kwi 202518pkt8zb9as31eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






