Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 226 min | 18:50 |
| Punkty | 27 | 2,3 |
| Zbiórki | 23 | 1,9 |
| — w ataku | 6 | 0,5 |
| — w obronie | 17 | 1,4 |
| Asysty | 9 | 0,8 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 0,8 |
| Przewinienia | 20 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 13 | 1,1 |
- 22,0%FG11 z 50 z gry
- 14,8%3P4 z 27 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 50 | 22,0% |
| Rzuty za dwa | 7 | 23 | 30,4% |
| Rzuty za trzy | 4 | 27 | 14,8% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach OCTO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z85 : 74 | 9:28 | 3 | 1 | 0 | |
| 21 gru 2025 | P56 : 67 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z60 : 56 | 5:55 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 gru 2025 | Z79 : 55 | 16:25 | 2 | 3 | 4 | |
| 30 lis 2025 | P51 : 68 | 34:17 | 6 | 3 | 0 | |
| 23 lis 2025 | P34 : 60 | 11:10 | 3 | 2 | 0 | |
| 16 lis 2025 | Z57 : 43 | 14:56 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 paź 2025 | Z87 : 54 | 15:40 | 4 | 2 | 1 | |
| 18 paź 2025 | Z50 : 45 | 16:08 | 2 | 0 | 1 | |
| 5 paź 2025 | Z62 : 53 | 34:04 | 0 | 2 | 0 | |
| 28 wrz 2025 | P47 : 57 | 35:40 | 2 | 4 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | P53 : 54 | 32:13 | 5 | 6 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 61 meczów · 7 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 40:20 | 30 | 7,5 | 4,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 27,9% | 22,2% | — |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 12 | 18:50 | 27 | 2,3 | 1,9 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 22,0% | 14,8% | 50,0% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 2:34 | 0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA2. Liga | BASKETBALL NEVER STOPS | 8 | 24:32 | 28 | 3,5 | 1,6 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 44,0% | 33,3% | — |
| 4WBA3. Liga | NLB | 8 | 21:32 | 41 | 5,1 | 1,6 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 31,9% | 23,1% | 71,4% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 7 | 36:38 | 62 | 8,9 | 3,6 | 1,7 | 1,0 | 0,1 | 29,7% | 24,4% | 72,7% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 9 | 23:23 | 49 | 5,4 | 1,9 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 29,1% | 31,3% | 70,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 11 | 24:06 | 54 | 4,9 | 2,2 | 1,5 | 0,9 | 0,2 | 23,8% | 22,2% | 54,5% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 16:02 | 4 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






