FilipTurkowski
- 2024–2026
- 45 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 541pktw karierze
- 12,0pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 4,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1641 min | 36:27 |
| Punkty | 541 | 12,0 |
| Zbiórki | 134 | 3,0 |
| — w ataku | 30 | 0,7 |
| — w obronie | 104 | 2,3 |
| Asysty | 187 | 4,2 |
| Przechwyty | 66 | 1,5 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 123 | 2,7 |
| Przewinienia | 91 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 180 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 527 | 11,7 |
- 46,1%FG187 z 406 z gry
- 26,3%3P30 z 114 za trzy
- 69,5%FT137 z 197 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 187 | 406 | 46,1% |
| Rzuty za dwa | 157 | 292 | 53,8% |
| Rzuty za trzy | 30 | 114 | 26,3% |
| Rzuty wolne | 137 | 197 | 69,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 33:08 | 84 | 9,3 | 4,3 | 4,1 | 0,8 | 0,0 | 40,0% | 26,7% | 80,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 33:34 | 69 | 7,7 | 2,3 | 3,2 | 1,1 | 0,1 | 38,0% | 16,7% | 64,7% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 40:00 | 11 | 11,0 | 3,0 | 8,0 | 2,0 | 0,0 | 60,0% | 50,0% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 43:09 | 160 | 16,0 | 3,5 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 50,9% | 29,0% | 62,9% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 33:31 | 18 | 18,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 88,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 37:36 | 141 | 14,1 | 2,1 | 3,8 | 1,4 | 0,0 | 46,3% | 33,3% | 76,8% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 42:13 | 12 | 12,0 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 83,3% | 100,0% | 25,0% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 29:15 | 46 | 11,5 | 2,0 | 4,5 | 3,0 | 0,0 | 47,7% | 12,5% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






