FilipTurkowski
11POLSKA KLUB SPORTOWYLiga Mistrzów · 5WBA
- 2024–2026
- 45 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 141pktw 10 meczach
- 14,1pktna mecz
- 2,1zbna mecz
- 3,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 376 min | 37:36 |
| Punkty | 141 | 14,1 |
| Zbiórki | 21 | 2,1 |
| — w ataku | 6 | 0,6 |
| — w obronie | 15 | 1,5 |
| Asysty | 38 | 3,8 |
| Przechwyty | 14 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 24 | 2,4 |
| Przewinienia | 20 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 45 | 4,5 |
| Ocena (EFF) | 126 | 12,6 |
- 46,3%FG44 z 95 z gry
- 33,3%3P10 z 30 za trzy
- 76,8%FT43 z 56 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 95 | 46,3% |
| Rzuty za dwa | 34 | 65 | 52,3% |
| Rzuty za trzy | 10 | 30 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 43 | 56 | 76,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | Z64 : 56 | 32:51 | 13 | 2 | 5 | |
| 15 gru 2024 | P62 : 80 | 48:00 | 28 | 2 | 2 | |
| 8 gru 2024 | P80 : 90 | 31:01 | 17 | 4 | 5 | |
| 1 gru 2024 | P65 : 73 | 38:10 | 19 | 2 | 3 | |
| 24 lis 2024 | Z59 : 54 | 35:13 | 8 | 1 | 1 | |
| 17 lis 2024 | P66 : 68 | 39:31 | 15 | 4 | 3 | |
| 27 paź 2024 | P69 : 74 | 43:19 | 17 | 0 | 7 | |
| 20 paź 2024 | P71 : 72 | 35:27 | 7 | 2 | 3 | |
| 13 paź 2024 | P68 : 78 | 37:31 | 10 | 1 | 6 | |
| 29 wrz 2024 | P61 : 70 | 34:55 | 7 | 3 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 45 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 33:08 | 84 | 9,3 | 4,3 | 4,1 | 0,8 | 0,0 | 40,0% | 26,7% | 80,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 33:34 | 69 | 7,7 | 2,3 | 3,2 | 1,1 | 0,1 | 38,0% | 16,7% | 64,7% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 40:00 | 11 | 11,0 | 3,0 | 8,0 | 2,0 | 0,0 | 60,0% | 50,0% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 43:09 | 160 | 16,0 | 3,5 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 50,9% | 29,0% | 62,9% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 33:31 | 18 | 18,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 88,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 37:36 | 141 | 14,1 | 2,1 | 3,8 | 1,4 | 0,0 | 46,3% | 33,3% | 76,8% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 42:13 | 12 | 12,0 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 83,3% | 100,0% | 25,0% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 29:15 | 46 | 11,5 | 2,0 | 4,5 | 3,0 | 0,0 | 47,7% | 12,5% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






