FilipTurkowski
11POLSKA KLUB SPORTOWYLiga Mistrzów · 6WBA
- 2024–2026
- 45 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 160pktw 10 meczach
- 16,0pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 5,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 432 min | 43:09 |
| Punkty | 160 | 16,0 |
| Zbiórki | 35 | 3,5 |
| — w ataku | 8 | 0,8 |
| — w obronie | 27 | 2,7 |
| Asysty | 50 | 5,0 |
| Przechwyty | 20 | 2,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 36 | 3,6 |
| Przewinienia | 27 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 64 | 6,4 |
| Ocena (EFF) | 152 | 15,2 |
- 50,9%FG56 z 110 z gry
- 29,0%3P9 z 31 za trzy
- 62,9%FT39 z 62 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 56 | 110 | 50,9% |
| Rzuty za dwa | 47 | 79 | 59,5% |
| Rzuty za trzy | 9 | 31 | 29,0% |
| Rzuty wolne | 39 | 62 | 62,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z66 : 36 | 36:45 | 11 | 3 | 3 | |
| 25 maj 2025 | P71 : 87 | 40:07 | 4 | 1 | 7 | |
| 11 maj 2025 | P60 : 75 | 47:19 | 29 | 2 | 5 | |
| 27 kwi 2025 | P57 : 67 | 48:00 | 15 | 8 | 8 | |
| 13 kwi 2025 | P71 : 78 | 37:37 | 13 | 5 | 6 | |
| 6 kwi 2025 | P71 : 80 | 42:40 | 18 | 6 | 8 | |
| 23 mar 2025 | P60 : 62 | 48:00 | 18 | 2 | 3 | |
| 16 mar 2025 | P71 : 72 | 50:23 | 24 | 1 | 1 | |
| 2 mar 2025 | P74 : 85 | 44:42 | 11 | 3 | 7 | |
| 23 lut 2025 | Z62 : 45 | 36:00 | 17 | 4 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 45 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 33:08 | 84 | 9,3 | 4,3 | 4,1 | 0,8 | 0,0 | 40,0% | 26,7% | 80,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 33:34 | 69 | 7,7 | 2,3 | 3,2 | 1,1 | 0,1 | 38,0% | 16,7% | 64,7% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 40:00 | 11 | 11,0 | 3,0 | 8,0 | 2,0 | 0,0 | 60,0% | 50,0% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 43:09 | 160 | 16,0 | 3,5 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 50,9% | 29,0% | 62,9% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 33:31 | 18 | 18,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 88,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 37:36 | 141 | 14,1 | 2,1 | 3,8 | 1,4 | 0,0 | 46,3% | 33,3% | 76,8% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 42:13 | 12 | 12,0 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 83,3% | 100,0% | 25,0% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 29:15 | 46 | 11,5 | 2,0 | 4,5 | 3,0 | 0,0 | 47,7% | 12,5% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






