FilipZok
- 2024–2025
- 26 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 328pktw karierze
- 12,6pktna mecz
- 8,0zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 973 min | 37:25 |
| Punkty | 328 | 12,6 |
| Zbiórki | 208 | 8,0 |
| — w ataku | 40 | 1,5 |
| — w obronie | 168 | 6,5 |
| Asysty | 28 | 1,1 |
| Przechwyty | 24 | 0,9 |
| Bloki | 7 | 0,3 |
| Straty | 54 | 2,1 |
| Przewinienia | 83 | 3,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 61 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 406 | 15,6 |
- 52,4%FG131 z 250 z gry
- 23,1%3P3 z 13 za trzy
- 79,7%FT63 z 79 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 131 | 250 | 52,4% |
| Rzuty za dwa | 128 | 237 | 54,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 13 | 23,1% |
| Rzuty wolne | 63 | 79 | 79,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 36:36 | 57 | 9,5 | 6,3 | 1,3 | 1,0 | 0,2 | 44,2% | 0,0% | 82,6% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 39:35 | 128 | 16,0 | 7,5 | 0,8 | 0,6 | 0,0 | 57,0% | 50,0% | 79,4% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 36:26 | 137 | 12,5 | 9,5 | 1,1 | 1,1 | 0,5 | 52,2% | 0,0% | 77,3% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 35:40 | 6 | 6,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






