FilipZok
44MJSWISH BALLERS2. Liga · 6WBA
- 2024–2025
- 26 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 128pktw 8 meczach
- 16,0pktna mecz
- 7,5zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 317 min | 39:35 |
| Punkty | 128 | 16,0 |
| Zbiórki | 60 | 7,5 |
| — w ataku | 10 | 1,3 |
| — w obronie | 50 | 6,3 |
| Asysty | 6 | 0,8 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,8 |
| Przewinienia | 29 | 3,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 141 | 17,6 |
- 57,0%FG49 z 86 z gry
- 50,0%3P3 z 6 za trzy
- 79,4%FT27 z 34 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 49 | 86 | 57,0% |
| Rzuty za dwa | 46 | 80 | 57,5% |
| Rzuty za trzy | 3 | 6 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 27 | 34 | 79,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach MJSWISH BALLERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2025 | P73 : 77 | 36:46 | 19 | 9 | 0 | |
| 17 maj 2025 | P57 : 66 | 46:30 | 16 | 7 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | P46 : 71 | 37:42 | 11 | 7 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | Z72 : 61 | 42:38 | 21 | 10 | 1 | |
| 5 kwi 2025 | Z74 : 57 | 42:02 | 19 | 9 | 2 | |
| 23 mar 2025 | P59 : 67 | 41:23 | 11 | 3 | 2 | |
| 16 mar 2025 | Z65 : 52 | 29:46 | 10 | 7 | 1 | |
| 8 mar 2025 | Z71 : 64 | 39:52 | 21 | 8 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 26 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 36:36 | 57 | 9,5 | 6,3 | 1,3 | 1,0 | 0,2 | 44,2% | 0,0% | 82,6% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 39:35 | 128 | 16,0 | 7,5 | 0,8 | 0,6 | 0,0 | 57,0% | 50,0% | 79,4% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 36:26 | 137 | 12,5 | 9,5 | 1,1 | 1,1 | 0,5 | 52,2% | 0,0% | 77,3% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 35:40 | 6 | 6,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






