FilipZok
44MJSWISH BALLERS3. Liga · 5WBA
- 2024–2025
- 26 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 137pktw 11 meczach
- 12,5pktna mecz
- 9,5zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 401 min | 36:26 |
| Punkty | 137 | 12,5 |
| Zbiórki | 104 | 9,5 |
| — w ataku | 21 | 1,9 |
| — w obronie | 83 | 7,5 |
| Asysty | 12 | 1,1 |
| Przechwyty | 12 | 1,1 |
| Bloki | 6 | 0,5 |
| Straty | 26 | 2,4 |
| Przewinienia | 29 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 185 | 16,8 |
- 52,2%FG60 z 115 z gry
- 0,0%3P0 z 6 za trzy
- 77,3%FT17 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 60 | 115 | 52,2% |
| Rzuty za dwa | 60 | 109 | 55,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 6 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 17 | 22 | 77,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach MJSWISH BALLERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | P71 : 73 | 33:34 | 6 | 10 | 3 | |
| 18 sty 2025 | Z48 : 33 | 40:23 | 19 | 8 | 2 | |
| 12 sty 2025 | Z61 : 57 | 24:01 | 4 | 9 | 0 | |
| 8 gru 2024 | Z56 : 51 | 36:42 | 8 | 5 | 1 | |
| 1 gru 2024 | Z50 : 47 | 45:52 | 15 | 12 | 0 | |
| 17 lis 2024 | Z72 : 64 | 33:30 | 14 | 14 | 2 | |
| 10 lis 2024 | Z65 : 42 | 36:23 | 13 | 8 | 0 | |
| 26 paź 2024 | Z73 : 47 | 37:15 | 18 | 12 | 0 | |
| 19 paź 2024 | Z71 : 61 | 35:46 | 16 | 6 | 2 | |
| 12 paź 2024 | Z66 : 40 | 30:43 | 11 | 6 | 1 | |
| 29 wrz 2024 | P71 : 75 | 46:36 | 13 | 14 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 26 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 36:36 | 57 | 9,5 | 6,3 | 1,3 | 1,0 | 0,2 | 44,2% | 0,0% | 82,6% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 8 | 39:35 | 128 | 16,0 | 7,5 | 0,8 | 0,6 | 0,0 | 57,0% | 50,0% | 79,4% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 36:26 | 137 | 12,5 | 9,5 | 1,1 | 1,1 | 0,5 | 52,2% | 0,0% | 77,3% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 35:40 | 6 | 6,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






