GiorgiDzidzishvili
00TEAM EUROPE2. Liga · 1WBA
- 2021–2023
- 40 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 101pktw 10 meczach
- 10,1pktna mecz
- 7,6zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 318 min | 31:48 |
| Punkty | 101 | 10,1 |
| Zbiórki | 76 | 7,6 |
| — w ataku | 17 | 1,7 |
| — w obronie | 59 | 5,9 |
| Asysty | 15 | 1,5 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 6 | 0,6 |
| Straty | 12 | 1,2 |
| Przewinienia | 13 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 152 | 15,2 |
- 49,4%FG44 z 89 z gry
- 30,8%3P8 z 26 za trzy
- 100,0%FT5 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 89 | 49,4% |
| Rzuty za dwa | 36 | 63 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 8 | 26 | 30,8% |
| Rzuty wolne | 5 | 5 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P46 : 77 | 24:51 | 5 | 3 | 0 | |
| 11 gru 2022 | P56 : 58 | 37:01 | 9 | 8 | 5 | |
| 4 gru 2022 | Z66 : 59 | 31:51 | 11 | 4 | 1 | |
| 26 lis 2022 | P49 : 76 | 32:53 | 15 | 7 | 0 | |
| 20 lis 2022 | Z49 : 43 | 28:31 | 11 | 5 | 0 | |
| 13 lis 2022 | Z63 : 52 | 30:52 | 20 | 10 | 2 | |
| 6 lis 2022 | Z51 : 47 | 31:36 | 8 | 10 | 0 | |
| 22 paź 2022 | P41 : 47 | 41:06 | 12 | 9 | 1 | |
| 16 paź 2022 | Z75 : 45 | 18:49 | 6 | 7 | 3 | |
| 8 paź 2022 | Z50 : 46 | 40:25 | 4 | 13 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 40 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 29:22 | 71 | 7,9 | 6,7 | 1,0 | 1,2 | 0,3 | 37,5% | 20,0% | 83,3% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 31:48 | 101 | 10,1 | 7,6 | 1,5 | 1,1 | 0,6 | 49,4% | 30,8% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 27:08 | 59 | 5,9 | 7,3 | 0,8 | 0,9 | 0,6 | 34,7% | 15,8% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 28:27 | 46 | 6,6 | 9,1 | 1,7 | 1,1 | 0,6 | 38,8% | 14,3% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 28:50 | 25 | 6,3 | 7,3 | 0,5 | 2,3 | 0,8 | 32,1% | 37,5% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






