GracjanDobrianski
- 2022–2026
- 49 meczów
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 556pktw karierze
- 11,3pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1530 min | 31:13 |
| Punkty | 556 | 11,3 |
| Zbiórki | 184 | 3,8 |
| — w ataku | 37 | 0,8 |
| — w obronie | 147 | 3,0 |
| Asysty | 76 | 1,6 |
| Przechwyty | 65 | 1,3 |
| Bloki | 7 | 0,1 |
| Straty | 68 | 1,4 |
| Przewinienia | 101 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 133 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 483 | 9,9 |
- 37,6%FG182 z 484 z gry
- 29,1%3P75 z 258 za trzy
- 77,0%FT117 z 152 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 182 | 484 | 37,6% |
| Rzuty za dwa | 107 | 226 | 47,3% |
| Rzuty za trzy | 75 | 258 | 29,1% |
| Rzuty wolne | 117 | 152 | 77,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MLK BASKET | 4 | 30:30 | 33 | 8,3 | 4,3 | 1,3 | 1,5 | 0,3 | 41,4% | 37,5% | 42,9% |
| 8WBA2. Liga | MLK BASKET | 8 | 35:31 | 103 | 12,9 | 3,8 | 1,5 | 2,3 | 0,0 | 41,8% | 22,9% | 59,3% |
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 29:57 | 74 | 8,2 | 4,1 | 2,0 | 0,9 | 0,2 | 27,1% | 25,7% | 79,4% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 33:26 | 91 | 10,1 | 5,3 | 1,8 | 0,9 | 0,1 | 31,5% | 23,9% | 88,9% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 9 | 29:51 | 116 | 12,9 | 3,0 | 1,2 | 1,2 | 0,2 | 39,6% | 31,5% | 96,4% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 10 | 28:29 | 139 | 13,9 | 2,5 | 1,4 | 1,4 | 0,1 | 43,0% | 35,6% | 69,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






