GracjanDobrianski
16MLK BASKET2. Liga · 6WBA
- 2022–2026
- 49 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 91pktw 9 meczach
- 10,1pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 301 min | 33:26 |
| Punkty | 91 | 10,1 |
| Zbiórki | 48 | 5,3 |
| — w ataku | 7 | 0,8 |
| — w obronie | 41 | 4,6 |
| Asysty | 16 | 1,8 |
| Przechwyty | 8 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 12 | 1,3 |
| Przewinienia | 21 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 2,9 |
| Ocena (EFF) | 88 | 9,8 |
- 31,5%FG28 z 89 z gry
- 23,9%3P11 z 46 za trzy
- 88,9%FT24 z 27 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 89 | 31,5% |
| Rzuty za dwa | 17 | 43 | 39,5% |
| Rzuty za trzy | 11 | 46 | 23,9% |
| Rzuty wolne | 24 | 27 | 88,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach MLK BASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | Z75 : 45 | 48:00 | 15 | 7 | 3 | |
| 18 maj 2025 | Z71 : 26 | 43:46 | 24 | 9 | 0 | |
| 10 maj 2025 | P55 : 74 | 25:36 | 9 | 2 | 1 | |
| 26 kwi 2025 | Z74 : 57 | 28:34 | 7 | 4 | 4 | |
| 13 kwi 2025 | P61 : 72 | 24:23 | 0 | 3 | 1 | |
| 6 kwi 2025 | P67 : 101 | 32:46 | 10 | 3 | 2 | |
| 23 mar 2025 | P55 : 84 | 37:07 | 3 | 4 | 1 | |
| 15 mar 2025 | Z61 : 52 | 34:10 | 11 | 10 | 2 | |
| 9 mar 2025 | Z77 : 50 | 26:28 | 12 | 6 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 49 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MLK BASKET | 4 | 30:30 | 33 | 8,3 | 4,3 | 1,3 | 1,5 | 0,3 | 41,4% | 37,5% | 42,9% |
| 8WBA2. Liga | MLK BASKET | 8 | 35:31 | 103 | 12,9 | 3,8 | 1,5 | 2,3 | 0,0 | 41,8% | 22,9% | 59,3% |
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 29:57 | 74 | 8,2 | 4,1 | 2,0 | 0,9 | 0,2 | 27,1% | 25,7% | 79,4% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 33:26 | 91 | 10,1 | 5,3 | 1,8 | 0,9 | 0,1 | 31,5% | 23,9% | 88,9% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 9 | 29:51 | 116 | 12,9 | 3,0 | 1,2 | 1,2 | 0,2 | 39,6% | 31,5% | 96,4% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 10 | 28:29 | 139 | 13,9 | 2,5 | 1,4 | 1,4 | 0,1 | 43,0% | 35,6% | 69,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






