GracjanDobrianski
0THUNDER FALCONS2. Liga · 1WBA
- 2022–2026
- 49 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 139pktw 10 meczach
- 13,9pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 285 min | 28:29 |
| Punkty | 139 | 13,9 |
| Zbiórki | 25 | 2,5 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 21 | 2,1 |
| Asysty | 14 | 1,4 |
| Przechwyty | 14 | 1,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 12 | 1,2 |
| Przewinienia | 21 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 28 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 107 | 10,7 |
- 43,0%FG49 z 114 z gry
- 35,6%3P21 z 59 za trzy
- 69,0%FT20 z 29 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 49 | 114 | 43,0% |
| Rzuty za dwa | 28 | 55 | 50,9% |
| Rzuty za trzy | 21 | 59 | 35,6% |
| Rzuty wolne | 20 | 29 | 69,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach THUNDER FALCONS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2022 | Z75 : 67 | 30:51 | 13 | 4 | 0 | |
| 11 gru 2022 | Z92 : 52 | 35:49 | 21 | 4 | 4 | |
| 4 gru 2022 | Z100 : 73 | 30:34 | 13 | 3 | 3 | |
| 26 lis 2022 | Z69 : 67 | 23:49 | 10 | 2 | 0 | |
| 20 lis 2022 | P69 : 77 | 22:31 | 4 | 2 | 0 | |
| 13 lis 2022 | Z87 : 65 | 40:21 | 30 | 3 | 1 | |
| 23 paź 2022 | P64 : 87 | 34:38 | 14 | 2 | 3 | |
| 16 paź 2022 | P52 : 65 | 19:43 | 16 | 1 | 0 | |
| 9 paź 2022 | P66 : 73 | 19:31 | 7 | 1 | 0 | |
| 2 paź 2022 | P54 : 73 | 27:01 | 11 | 3 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 49 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MLK BASKET | 4 | 30:30 | 33 | 8,3 | 4,3 | 1,3 | 1,5 | 0,3 | 41,4% | 37,5% | 42,9% |
| 8WBA2. Liga | MLK BASKET | 8 | 35:31 | 103 | 12,9 | 3,8 | 1,5 | 2,3 | 0,0 | 41,8% | 22,9% | 59,3% |
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 29:57 | 74 | 8,2 | 4,1 | 2,0 | 0,9 | 0,2 | 27,1% | 25,7% | 79,4% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 33:26 | 91 | 10,1 | 5,3 | 1,8 | 0,9 | 0,1 | 31,5% | 23,9% | 88,9% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 9 | 29:51 | 116 | 12,9 | 3,0 | 1,2 | 1,2 | 0,2 | 39,6% | 31,5% | 96,4% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 10 | 28:29 | 139 | 13,9 | 2,5 | 1,4 | 1,4 | 0,1 | 43,0% | 35,6% | 69,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






