GrzegorzBiniecki
89VABANK
- 2022–2026
- 86 meczów
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 275pktw karierze
- 3,2pktna mecz
- 7,1zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2822 min | 32:49 |
| Punkty | 275 | 3,2 |
| Zbiórki | 607 | 7,1 |
| — w ataku | 113 | 1,3 |
| — w obronie | 494 | 5,7 |
| Asysty | 86 | 1,0 |
| Przechwyty | 79 | 0,9 |
| Bloki | 77 | 0,9 |
| Straty | 91 | 1,1 |
| Przewinienia | 220 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 64 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 706 | 8,2 |
- 28,2%FG115 z 408 z gry
- 28,9%3P28 z 97 za trzy
- 33,3%FT17 z 51 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 115 | 408 | 28,2% |
| Rzuty za dwa | 87 | 311 | 28,0% |
| Rzuty za trzy | 28 | 97 | 28,9% |
| Rzuty wolne | 17 | 51 | 33,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 5 | 34:22 | 24 | 4,8 | 8,4 | 2,2 | 0,2 | 0,8 | 44,0% | 50,0% | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 9 | 42:31 | 52 | 5,8 | 11,8 | 1,8 | 1,2 | 1,6 | 33,3% | 33,3% | 25,0% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 10 | 40:15 | 45 | 4,5 | 8,1 | 0,7 | 0,7 | 0,6 | 28,3% | 30,8% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 12 | 34:30 | 23 | 1,9 | 7,0 | 1,0 | 1,3 | 0,9 | 22,0% | 28,6% | 25,0% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 11 | 30:49 | 16 | 1,5 | 5,5 | 1,0 | 0,8 | 0,8 | 21,4% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 7 | 33:28 | 23 | 3,3 | 7,9 | 1,6 | 1,0 | 0,4 | 21,2% | 25,0% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 10 | 23:26 | 26 | 2,6 | 3,7 | 0,4 | 1,2 | 0,3 | 28,9% | 0,0% | 40,0% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 21:43 | 0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 10 | 33:25 | 26 | 2,6 | 7,8 | 0,7 | 0,6 | 1,0 | 20,7% | 10,0% | 11,1% |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 11 | 26:10 | 40 | 3,6 | 5,5 | 0,6 | 1,0 | 1,5 | 42,5% | 50,0% | 36,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






