Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 383 min | 42:31 |
| Punkty | 52 | 5,8 |
| Zbiórki | 106 | 11,8 |
| — w ataku | 21 | 2,3 |
| — w obronie | 85 | 9,4 |
| Asysty | 16 | 1,8 |
| Przechwyty | 11 | 1,2 |
| Bloki | 14 | 1,6 |
| Straty | 13 | 1,4 |
| Przewinienia | 26 | 2,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 141 | 15,7 |
- 33,3%FG21 z 63 z gry
- 33,3%3P9 z 27 za trzy
- 25,0%FT1 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 63 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 12 | 36 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 9 | 27 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 1 | 4 | 25,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 maj 2026 | P64 : 72 | 48:00 | 8 | 16 | 3 | |
| 25 kwi 2026 | Z50 : 41 | 48:00 | 14 | 13 | 0 | |
| 19 kwi 2026 | P68 : 89 | 42:23 | 3 | 13 | 5 | |
| 12 kwi 2026 | P57 : 101 | 48:00 | 11 | 14 | 1 | |
| 29 mar 2026 | P52 : 82 | 24:10 | 2 | 9 | 2 | |
| 14 mar 2026 | P66 : 94 | 38:55 | 9 | 9 | 0 | |
| 8 mar 2026 | P50 : 74 | 48:00 | 3 | 9 | 5 | |
| 1 mar 2026 | P39 : 71 | 40:43 | 2 | 9 | 0 | |
| 14 lut 2026 | P62 : 72 | 44:25 | 0 | 14 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 86 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 5 | 34:22 | 24 | 4,8 | 8,4 | 2,2 | 0,2 | 0,8 | 44,0% | 50,0% | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 9 | 42:31 | 52 | 5,8 | 11,8 | 1,8 | 1,2 | 1,6 | 33,3% | 33,3% | 25,0% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 10 | 40:15 | 45 | 4,5 | 8,1 | 0,7 | 0,7 | 0,6 | 28,3% | 30,8% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 12 | 34:30 | 23 | 1,9 | 7,0 | 1,0 | 1,3 | 0,9 | 22,0% | 28,6% | 25,0% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 11 | 30:49 | 16 | 1,5 | 5,5 | 1,0 | 0,8 | 0,8 | 21,4% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 7 | 33:28 | 23 | 3,3 | 7,9 | 1,6 | 1,0 | 0,4 | 21,2% | 25,0% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 10 | 23:26 | 26 | 2,6 | 3,7 | 0,4 | 1,2 | 0,3 | 28,9% | 0,0% | 40,0% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 21:43 | 0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 10 | 33:25 | 26 | 2,6 | 7,8 | 0,7 | 0,6 | 1,0 | 20,7% | 10,0% | 11,1% |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 11 | 26:10 | 40 | 3,6 | 5,5 | 0,6 | 1,0 | 1,5 | 42,5% | 50,0% | 36,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






