Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 288 min | 26:10 |
| Punkty | 40 | 3,6 |
| Zbiórki | 61 | 5,5 |
| — w ataku | 15 | 1,4 |
| — w obronie | 46 | 4,2 |
| Asysty | 7 | 0,6 |
| Przechwyty | 11 | 1,0 |
| Bloki | 17 | 1,5 |
| Straty | 16 | 1,5 |
| Przewinienia | 23 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 90 | 8,2 |
- 42,5%FG17 z 40 z gry
- 50,0%3P2 z 4 za trzy
- 36,4%FT4 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 40 | 42,5% |
| Rzuty za dwa | 15 | 36 | 41,7% |
| Rzuty za trzy | 2 | 4 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 11 | 36,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | P56 : 67 | 43:34 | 4 | 5 | 1 | |
| 15 sty 2023 | Z62 : 58 | 22:31 | 3 | 10 | 1 | |
| 18 gru 2022 | Z77 : 46 | 14:19 | 1 | 6 | 0 | |
| 11 gru 2022 | Z75 : 55 | 30:37 | 4 | 10 | 1 | |
| 4 gru 2022 | Z89 : 58 | 30:25 | 8 | 5 | 1 | |
| 20 lis 2022 | P59 : 79 | 24:37 | 5 | 5 | 0 | |
| 6 lis 2022 | P43 : 52 | 17:30 | 0 | 7 | 0 | |
| 23 paź 2022 | Z70 : 54 | 30:45 | 4 | 5 | 3 | |
| 16 paź 2022 | P61 : 65 | 31:55 | 5 | 3 | 0 | |
| 9 paź 2022 | Z73 : 66 | 16:48 | 0 | 1 | 0 | |
| 2 paź 2022 | Z68 : 42 | 24:45 | 6 | 4 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 86 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 5 | 34:22 | 24 | 4,8 | 8,4 | 2,2 | 0,2 | 0,8 | 44,0% | 50,0% | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 9 | 42:31 | 52 | 5,8 | 11,8 | 1,8 | 1,2 | 1,6 | 33,3% | 33,3% | 25,0% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 10 | 40:15 | 45 | 4,5 | 8,1 | 0,7 | 0,7 | 0,6 | 28,3% | 30,8% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 12 | 34:30 | 23 | 1,9 | 7,0 | 1,0 | 1,3 | 0,9 | 22,0% | 28,6% | 25,0% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 11 | 30:49 | 16 | 1,5 | 5,5 | 1,0 | 0,8 | 0,8 | 21,4% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 7 | 33:28 | 23 | 3,3 | 7,9 | 1,6 | 1,0 | 0,4 | 21,2% | 25,0% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 10 | 23:26 | 26 | 2,6 | 3,7 | 0,4 | 1,2 | 0,3 | 28,9% | 0,0% | 40,0% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 21:43 | 0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 10 | 33:25 | 26 | 2,6 | 7,8 | 0,7 | 0,6 | 1,0 | 20,7% | 10,0% | 11,1% |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 11 | 26:10 | 40 | 3,6 | 5,5 | 0,6 | 1,0 | 1,5 | 42,5% | 50,0% | 36,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






