Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 339 min | 33:52 |
| Punkty | 99 | 9,9 |
| Zbiórki | 107 | 10,7 |
| — w ataku | 45 | 4,5 |
| — w obronie | 62 | 6,2 |
| Asysty | 19 | 1,9 |
| Przechwyty | 14 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,4 |
| Przewinienia | 23 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 148 | 14,8 |
- 46,2%FG42 z 91 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- 33,3%FT14 z 42 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 42 | 91 | 46,2% |
| Rzuty za dwa | 41 | 88 | 46,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 14 | 42 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 sty 2023 | P61 : 63 | 28:56 | 6 | 8 | 0 | |
| 17 gru 2022 | Z82 : 68 | 39:37 | 19 | 13 | 2 | |
| 11 gru 2022 | P41 : 59 | 48:00 | 6 | 12 | 3 | |
| 3 gru 2022 | Z60 : 49 | 38:32 | 11 | 12 | 2 | |
| 27 lis 2022 | Z86 : 71 | 39:08 | 14 | 15 | 4 | |
| 13 lis 2022 | Z105 : 36 | 36:42 | 14 | 17 | 1 | |
| 5 lis 2022 | Z70 : 63 | 44:13 | 15 | 17 | 2 | |
| 22 paź 2022 | Z61 : 40 | 21:31 | 4 | 4 | 1 | |
| 16 paź 2022 | Z100 : 48 | 19:08 | 8 | 3 | 3 | |
| 9 paź 2022 | Z47 : 30 | 22:52 | 2 | 6 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 59 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 2 | 26:36 | 14 | 7,0 | 5,0 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 50,0% | — | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 14:38 | 9 | 2,3 | 1,3 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | — | 60,0% |
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 5 | 35:52 | 59 | 11,8 | 7,8 | 1,2 | 1,4 | 0,0 | 42,2% | 33,3% | 36,4% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 21:07 | 3 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 5 | 35:34 | 54 | 10,8 | 9,2 | 3,2 | 1,2 | 0,2 | 30,3% | 33,3% | 52,2% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 20:45 | 8 | 2,7 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | — |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 5 | 36:49 | 54 | 10,8 | 8,4 | 2,2 | 1,0 | 0,0 | 38,3% | 0,0% | 52,9% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 39:55 | 11 | 5,5 | 5,5 | 2,5 | 0,5 | 0,5 | 45,5% | — | 16,7% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 24:46 | 56 | 7,0 | 3,9 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 45,7% | 0,0% | 48,3% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 17:41 | 15 | 5,0 | 2,7 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 50,0% | — | 33,3% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 10 | 28:49 | 71 | 7,1 | 7,7 | 1,7 | 1,5 | 0,1 | 41,5% | 50,0% | 44,1% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 10 | 33:52 | 99 | 9,9 | 10,7 | 1,9 | 1,4 | 0,0 | 46,2% | 33,3% | 33,3% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 36:36 | 4 | 4,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






