HubertGronowski
14MSJ VISION1. Liga · 5WBA
- 2022–2026
- 56 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 5 drużyn
- 139pktw 7 meczach
- 19,9pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 5,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 321 min | 45:52 |
| Punkty | 139 | 19,9 |
| Zbiórki | 32 | 4,6 |
| — w ataku | 10 | 1,4 |
| — w obronie | 22 | 3,1 |
| Asysty | 37 | 5,3 |
| Przechwyty | 19 | 2,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 15 | 2,1 |
| Przewinienia | 7 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 134 | 19,1 |
- 43,7%FG55 z 126 z gry
- 44,7%3P17 z 38 za trzy
- 63,2%FT12 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 55 | 126 | 43,7% |
| Rzuty za dwa | 38 | 88 | 43,2% |
| Rzuty za trzy | 17 | 38 | 44,7% |
| Rzuty wolne | 12 | 19 | 63,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach MSJ VISION. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P62 : 69 | 48:00 | 17 | 7 | 2 | |
| 15 gru 2024 | Z68 : 61 | 48:00 | 16 | 5 | 4 | |
| 8 gru 2024 | Z58 : 55 | 48:00 | 17 | 3 | 5 | |
| 1 gru 2024 | Z76 : 67 | 46:19 | 18 | 3 | 9 | |
| 23 lis 2024 | Z83 : 41 | 34:45 | 14 | 6 | 9 | |
| 17 lis 2024 | Z75 : 72 | 48:00 | 37 | 5 | 3 | |
| 10 lis 2024 | Z75 : 60 | 48:00 | 20 | 3 | 5 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 56 meczów · 7 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 8 | 46:10 | 128 | 16,0 | 4,1 | 4,5 | 2,0 | 0,3 | 37,2% | 35,7% | 90,9% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 7 | 46:32 | 100 | 14,3 | 4,9 | 3,4 | 1,9 | 0,0 | 35,4% | 29,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 6 | 29:34 | 32 | 5,3 | 2,0 | 1,2 | 0,0 | 0,0 | 48,3% | 40,0% | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 9 | 47:01 | 219 | 24,3 | 4,6 | 2,8 | 2,9 | 0,0 | 48,6% | 28,9% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 7 | 45:52 | 139 | 19,9 | 4,6 | 5,3 | 2,7 | 0,0 | 43,7% | 44,7% | 63,2% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 10 | 42:37 | 185 | 18,5 | 2,6 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 41,5% | 23,1% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 5 | 40:47 | 89 | 17,8 | 2,6 | 2,8 | 1,0 | 0,2 | 48,1% | 57,9% | 66,7% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 4 | 14:11 | 6 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






