IreneuszGornicki
21HOMIES
- 2020–2025
- 73 mecze
- 9 sezonów
- 2 drużyny
- 847pktw karierze
- 11,6pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2382 min | 32:38 |
| Punkty | 847 | 11,6 |
| Zbiórki | 278 | 3,8 |
| — w ataku | 48 | 0,7 |
| — w obronie | 230 | 3,2 |
| Asysty | 117 | 1,6 |
| Przechwyty | 50 | 0,7 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 170 | 2,3 |
| Przewinienia | 111 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 118 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 454 | 6,2 |
- 32,5%FG295 z 907 z gry
- 28,1%3P146 z 520 za trzy
- 64,5%FT111 z 172 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 295 | 907 | 32,5% |
| Rzuty za dwa | 149 | 387 | 38,5% |
| Rzuty za trzy | 146 | 520 | 28,1% |
| Rzuty wolne | 111 | 172 | 64,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 2 | 24:00 | 10 | 5,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 22,2% | 20,0% | — |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 8 | 30:47 | 69 | 8,6 | 4,3 | 2,3 | 0,9 | 0,0 | 34,8% | 33,3% | 58,3% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 12 | 30:27 | 102 | 8,5 | 4,0 | 1,8 | 0,6 | 0,0 | 28,7% | 31,3% | 60,0% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 10 | 29:41 | 91 | 9,1 | 3,4 | 2,1 | 0,9 | 0,1 | 33,7% | 15,2% | 63,6% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 11 | 34:12 | 159 | 14,5 | 4,3 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 36,8% | 29,6% | 76,3% |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 34:51 | 3 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 16,7% | — |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 7 | 38:52 | 124 | 17,7 | 3,9 | 1,6 | 0,7 | 0,1 | 36,8% | 34,3% | 71,4% |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 9 | 31:26 | 100 | 11,1 | 3,7 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 27,8% | 23,7% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HOMIES | 3 | 41:34 | 55 | 18,3 | 2,3 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 28,6% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HOMIES | 5 | 37:45 | 68 | 13,6 | 3,8 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 33,3% | 32,6% | 61,5% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | RUN'N GUN | 5 | 29:17 | 66 | 13,2 | 4,6 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 31,1% | 26,0% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






