Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 376 min | 34:12 |
| Punkty | 159 | 14,5 |
| Zbiórki | 47 | 4,3 |
| — w ataku | 6 | 0,5 |
| — w obronie | 41 | 3,7 |
| Asysty | 15 | 1,4 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 18 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 112 | 10,2 |
- 36,8%FG53 z 144 z gry
- 29,6%3P24 z 81 za trzy
- 76,3%FT29 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 53 | 144 | 36,8% |
| Rzuty za dwa | 29 | 63 | 46,0% |
| Rzuty za trzy | 24 | 81 | 29,6% |
| Rzuty wolne | 29 | 38 | 76,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | Z51 : 49 | 31:08 | 9 | 6 | 1 | |
| 21 maj 2023 | P64 : 95 | 34:58 | 13 | 4 | 1 | |
| 23 kwi 2023 | Z78 : 62 | 39:28 | 18 | 4 | 1 | |
| 16 kwi 2023 | P54 : 63 | 29:45 | 11 | 5 | 1 | |
| 2 kwi 2023 | P60 : 71 | 36:40 | 5 | 6 | 1 | |
| 26 mar 2023 | P67 : 88 | 32:43 | 16 | 4 | 2 | |
| 19 mar 2023 | P66 : 84 | 36:42 | 23 | 3 | 1 | |
| 11 mar 2023 | Z55 : 52 | 34:00 | 8 | 5 | 2 | |
| 4 mar 2023 | P88 : 93 | 33:25 | 17 | 6 | 2 | |
| 5 lut 2023 | P65 : 68 | 36:25 | 16 | 2 | 2 | |
| 29 sty 2023 | P75 : 79 | 30:56 | 23 | 2 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 73 mecze · 9 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 2 | 24:00 | 10 | 5,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 22,2% | 20,0% | — |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 8 | 30:47 | 69 | 8,6 | 4,3 | 2,3 | 0,9 | 0,0 | 34,8% | 33,3% | 58,3% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 12 | 30:27 | 102 | 8,5 | 4,0 | 1,8 | 0,6 | 0,0 | 28,7% | 31,3% | 60,0% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 10 | 29:41 | 91 | 9,1 | 3,4 | 2,1 | 0,9 | 0,1 | 33,7% | 15,2% | 63,6% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 11 | 34:12 | 159 | 14,5 | 4,3 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 36,8% | 29,6% | 76,3% |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 34:51 | 3 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 16,7% | — |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 7 | 38:52 | 124 | 17,7 | 3,9 | 1,6 | 0,7 | 0,1 | 36,8% | 34,3% | 71,4% |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 9 | 31:26 | 100 | 11,1 | 3,7 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 27,8% | 23,7% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HOMIES | 3 | 41:34 | 55 | 18,3 | 2,3 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 28,6% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HOMIES | 5 | 37:45 | 68 | 13,6 | 3,8 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 33,3% | 32,6% | 61,5% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | RUN'N GUN | 5 | 29:17 | 66 | 13,2 | 4,6 | 1,4 | 1,0 | 0,0 | 31,1% | 26,0% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






