JacekPacko
0FOR THE WIN2. Liga · 7WBA
- 2021–2026
- 82 mecze w karierze
- 10 sezonów
- 3 drużyny
- 2pktw 4 meczach
- 0,5pktna mecz
- 0,8zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 33 min | 8:12 |
| Punkty | 2 | 0,5 |
| Zbiórki | 3 | 0,8 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 3 | 0,8 |
| Asysty | 3 | 0,8 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 0,5 |
| Przewinienia | 2 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 3 | 0,8 |
- 25,0%FG1 z 4 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2026 · 82 mecze · 10 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 8:12 | 2 | 0,5 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 21:16 | 22 | 2,8 | 1,4 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 30,8% | 33,3% | — |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 11:50 | 11 | 1,6 | 1,9 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 50,0% | 40,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 14:57 | 1 | 0,1 | 2,1 | 0,5 | 0,3 | 0,1 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 7 | 28:09 | 19 | 2,7 | 2,3 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | 23,3% | 20,8% | — |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 12 | 19:54 | 25 | 2,1 | 2,0 | 1,4 | 0,3 | 0,0 | 22,5% | 24,1% | — |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 11 | 26:34 | 35 | 3,2 | 3,4 | 1,9 | 1,0 | 0,0 | 21,0% | 20,0% | — |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 32:25 | 32 | 4,0 | 4,0 | 3,0 | 0,9 | 0,1 | 35,0% | 16,7% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 8 | 18:27 | 26 | 3,3 | 1,5 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 43,5% | 45,5% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 14:22 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 4 | 17:29 | 3 | 0,8 | 2,3 | 1,5 | 0,3 | 0,3 | 6,7% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 2 | 19:22 | 6 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 40,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






