Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 239 min | 19:54 |
| Punkty | 25 | 2,1 |
| Zbiórki | 24 | 2,0 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 22 | 1,8 |
| Asysty | 17 | 1,4 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 0,6 |
| Przewinienia | 22 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 31 | 2,6 |
- 22,5%FG9 z 40 z gry
- 24,1%3P7 z 29 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 40 | 22,5% |
| Rzuty za dwa | 2 | 11 | 18,2% |
| Rzuty za trzy | 7 | 29 | 24,1% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 gru 2023 | P66 : 87 | 17:33 | 0 | 2 | 2 | |
| 2 gru 2023 | Z59 : 55 | 31:52 | 0 | 2 | 1 | |
| 25 lis 2023 | P60 : 63 | 23:37 | 6 | 5 | 1 | |
| 18 lis 2023 | Z62 : 60 | 25:25 | 0 | 2 | 0 | |
| 12 lis 2023 | Z100 : 71 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 lis 2023 | Z76 : 53 | 26:52 | 3 | 2 | 2 | |
| 28 paź 2023 | Z64 : 43 | 26:13 | 6 | 2 | 4 | |
| 21 paź 2023 | Z66 : 55 | 29:01 | 5 | 5 | 2 | |
| 14 paź 2023 | Z54 : 42 | 11:34 | 0 | 1 | 1 | |
| 8 paź 2023 | Z66 : 58 | 27:55 | 5 | 1 | 3 | |
| 1 paź 2023 | Z87 : 75 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 wrz 2023 | P83 : 86 | 18:40 | 0 | 2 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 82 mecze · 10 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 8:12 | 2 | 0,5 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 21:16 | 22 | 2,8 | 1,4 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 30,8% | 33,3% | — |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 11:50 | 11 | 1,6 | 1,9 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 50,0% | 40,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 14:57 | 1 | 0,1 | 2,1 | 0,5 | 0,3 | 0,1 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 7 | 28:09 | 19 | 2,7 | 2,3 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | 23,3% | 20,8% | — |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 12 | 19:54 | 25 | 2,1 | 2,0 | 1,4 | 0,3 | 0,0 | 22,5% | 24,1% | — |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 11 | 26:34 | 35 | 3,2 | 3,4 | 1,9 | 1,0 | 0,0 | 21,0% | 20,0% | — |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 32:25 | 32 | 4,0 | 4,0 | 3,0 | 0,9 | 0,1 | 35,0% | 16,7% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 8 | 18:27 | 26 | 3,3 | 1,5 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 43,5% | 45,5% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 14:22 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 4 | 17:29 | 3 | 0,8 | 2,3 | 1,5 | 0,3 | 0,3 | 6,7% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 2 | 19:22 | 6 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 40,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






