Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 120 min | 14:57 |
| Punkty | 1 | 0,1 |
| Zbiórki | 17 | 2,1 |
| — w ataku | 2 | 0,3 |
| — w obronie | 15 | 1,9 |
| Asysty | 4 | 0,5 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 3 | 0,4 |
| Przewinienia | 13 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 13 | 1,6 |
- 0,0%FG0 z 8 z gry
- 0,0%3P0 z 5 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 0 | 8 | 0,0% |
| Rzuty za dwa | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 5 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | Z71 : 53 | 19:01 | 1 | 1 | 1 | |
| 15 gru 2024 | Z82 : 79 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 gru 2024 | P46 : 65 | 14:10 | 0 | 0 | 1 | |
| 17 lis 2024 | P57 : 70 | 13:01 | 0 | 2 | 0 | |
| 19 paź 2024 | P59 : 81 | 28:49 | 0 | 1 | 0 | |
| 12 paź 2024 | P69 : 86 | 5:13 | 0 | 1 | 0 | |
| 5 paź 2024 | Z97 : 61 | 39:22 | 0 | 12 | 2 | |
| 28 wrz 2024 | Z76 : 58 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 82 mecze · 10 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 4 | 8:12 | 2 | 0,5 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 21:16 | 22 | 2,8 | 1,4 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 30,8% | 33,3% | — |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 11:50 | 11 | 1,6 | 1,9 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 50,0% | 40,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 14:57 | 1 | 0,1 | 2,1 | 0,5 | 0,3 | 0,1 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 7 | 28:09 | 19 | 2,7 | 2,3 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | 23,3% | 20,8% | — |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 12 | 19:54 | 25 | 2,1 | 2,0 | 1,4 | 0,3 | 0,0 | 22,5% | 24,1% | — |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 11 | 26:34 | 35 | 3,2 | 3,4 | 1,9 | 1,0 | 0,0 | 21,0% | 20,0% | — |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 32:25 | 32 | 4,0 | 4,0 | 3,0 | 0,9 | 0,1 | 35,0% | 16,7% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 8 | 18:27 | 26 | 3,3 | 1,5 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 43,5% | 45,5% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 14:22 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 4 | 17:29 | 3 | 0,8 | 2,3 | 1,5 | 0,3 | 0,3 | 6,7% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 2 | 19:22 | 6 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 40,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






