JacekStaromlynski
7MSJ VISION1. Liga · 5WBA
- 2024–2025
- 28 meczów w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 104pktw 10 meczach
- 10,4pktna mecz
- 8,8zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 313 min | 31:20 |
| Punkty | 104 | 10,4 |
| Zbiórki | 88 | 8,8 |
| — w ataku | 21 | 2,1 |
| — w obronie | 67 | 6,7 |
| Asysty | 16 | 1,6 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 12 | 1,2 |
| Straty | 15 | 1,5 |
| Przewinienia | 16 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 176 | 17,6 |
- 57,9%FG44 z 76 z gry
- 25,0%3P1 z 4 za trzy
- 65,2%FT15 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 76 | 57,9% |
| Rzuty za dwa | 43 | 72 | 59,7% |
| Rzuty za trzy | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 15 | 23 | 65,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach MSJ VISION. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P62 : 69 | 36:52 | 8 | 9 | 3 | |
| 15 gru 2024 | Z68 : 61 | 33:13 | 15 | 8 | 3 | |
| 8 gru 2024 | Z58 : 55 | 39:13 | 15 | 8 | 2 | |
| 1 gru 2024 | Z76 : 67 | 38:07 | 18 | 14 | 0 | |
| 23 lis 2024 | Z83 : 41 | 26:06 | 13 | 10 | 1 | |
| 17 lis 2024 | Z75 : 72 | 25:26 | 2 | 3 | 1 | |
| 10 lis 2024 | Z75 : 60 | 28:28 | 14 | 10 | 2 | |
| 20 paź 2024 | P61 : 68 | 24:25 | 5 | 7 | 2 | |
| 6 paź 2024 | Z55 : 41 | 34:55 | 6 | 10 | 2 | |
| 29 wrz 2024 | P53 : 72 | 26:31 | 8 | 9 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 28 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 1 | 28:48 | 8 | 8,0 | 8,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | — | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 8 | 31:17 | 76 | 9,5 | 7,9 | 2,1 | 1,0 | 0,9 | 44,1% | 20,0% | 83,3% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 10 | 31:20 | 104 | 10,4 | 8,8 | 1,6 | 1,1 | 1,2 | 57,9% | 25,0% | 65,2% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 9 | 24:50 | 52 | 5,8 | 7,3 | 1,7 | 1,4 | 0,9 | 40,4% | 100,0% | 52,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






