JakubBadowski
0DREAM TEAM3. Liga · 4WBA
- 2023–2026
- 47 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 4 drużyny
- 91pktw 11 meczach
- 8,3pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 386 min | 35:04 |
| Punkty | 91 | 8,3 |
| Zbiórki | 55 | 5,0 |
| — w ataku | 17 | 1,5 |
| — w obronie | 38 | 3,5 |
| Asysty | 30 | 2,7 |
| Przechwyty | 21 | 1,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 27 | 2,5 |
| Przewinienia | 16 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 44 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 81 | 7,4 |
- 31,3%FG30 z 96 z gry
- 16,0%3P4 z 25 za trzy
- 52,9%FT27 z 51 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 96 | 31,3% |
| Rzuty za dwa | 26 | 71 | 36,6% |
| Rzuty za trzy | 4 | 25 | 16,0% |
| Rzuty wolne | 27 | 51 | 52,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach DREAM TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P48 : 56 | 34:58 | 4 | 6 | 3 | |
| 19 maj 2024 | Z50 : 46 | 34:43 | 6 | 7 | 2 | |
| 12 maj 2024 | Z64 : 55 | 35:30 | 5 | 3 | 2 | |
| 20 kwi 2024 | Z71 : 58 | 35:51 | 6 | 5 | 4 | |
| 13 kwi 2024 | P58 : 68 | 43:28 | 12 | 8 | 4 | |
| 6 kwi 2024 | P55 : 69 | 45:34 | 9 | 3 | 4 | |
| 23 mar 2024 | Z68 : 60 | 24:38 | 10 | 5 | 4 | |
| 9 mar 2024 | Z75 : 65 | 25:58 | 11 | 4 | 2 | |
| 2 mar 2024 | Z73 : 51 | 32:52 | 12 | 7 | 2 | |
| 24 lut 2024 | P49 : 52 | 34:52 | 6 | 3 | 2 | |
| 17 lut 2024 | P53 : 86 | 37:22 | 10 | 4 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 47 meczów · 5 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 10 | 27:02 | 15 | 1,5 | 5,9 | 1,1 | 0,8 | 0,4 | 35,7% | — | 62,5% |
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 1 | 19:40 | 2 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 5 | 18:45 | 15 | 3,0 | 0,6 | 0,6 | 0,4 | 0,0 | 54,5% | 50,0% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 10 | 24:02 | 52 | 5,2 | 2,5 | 2,2 | 1,1 | 0,0 | 40,8% | 15,8% | 64,3% |
| 4WBA3. Liga | DREAM TEAM | 11 | 35:04 | 91 | 8,3 | 5,0 | 2,7 | 1,9 | 0,1 | 31,3% | 16,0% | 52,9% |
| 3WBA3. Liga | DREAM TEAM PARTNERS INTERNATIONAL | 10 | 38:37 | 108 | 10,8 | 6,1 | 3,7 | 1,8 | 0,3 | 37,2% | 21,1% | 47,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






