JakubGaral
77WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 5WBA
- 2022–2026
- 56 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 28pktw 8 meczach
- 3,5pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 260 min | 32:28 |
| Punkty | 28 | 3,5 |
| Zbiórki | 41 | 5,1 |
| — w ataku | 9 | 1,1 |
| — w obronie | 32 | 4,0 |
| Asysty | 22 | 2,8 |
| Przechwyty | 13 | 1,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 26 | 3,3 |
| Przewinienia | 23 | 2,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 34 | 4,3 |
- 22,6%FG12 z 53 z gry
- 9,1%3P1 z 11 za trzy
- 42,9%FT3 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 53 | 22,6% |
| Rzuty za dwa | 11 | 42 | 26,2% |
| Rzuty za trzy | 1 | 11 | 9,1% |
| Rzuty wolne | 3 | 7 | 42,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 gru 2024 | P56 : 59 | 40:31 | 2 | 5 | 3 | |
| 1 gru 2024 | P62 : 80 | 27:04 | 0 | 2 | 3 | |
| 23 lis 2024 | P50 : 81 | 25:16 | 4 | 5 | 0 | |
| 16 lis 2024 | P32 : 76 | 31:31 | 4 | 5 | 5 | |
| 9 lis 2024 | P59 : 92 | 32:55 | 4 | 3 | 2 | |
| 27 paź 2024 | P62 : 84 | 30:31 | 5 | 8 | 1 | |
| 19 paź 2024 | P52 : 104 | 37:47 | 6 | 7 | 7 | |
| 29 wrz 2024 | P31 : 47 | 34:07 | 3 | 6 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 56 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 31:13 | 4 | 2,0 | 7,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 26:06 | 47 | 5,9 | 5,0 | 2,3 | 0,8 | 0,0 | 40,0% | 16,7% | 45,5% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 33:26 | 39 | 6,5 | 8,5 | 2,0 | 1,2 | 0,3 | 38,5% | 11,1% | 42,1% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 28:02 | 41 | 5,1 | 7,0 | 1,3 | 0,5 | 0,3 | 37,5% | 14,3% | 28,6% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 32:28 | 28 | 3,5 | 5,1 | 2,8 | 1,6 | 0,1 | 22,6% | 9,1% | 42,9% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 35:49 | 49 | 7,0 | 6,0 | 2,7 | 2,6 | 0,0 | 33,9% | 21,1% | 63,6% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 32:42 | 34 | 4,9 | 8,4 | 3,1 | 1,6 | 0,1 | 27,1% | 26,7% | 28,6% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 33:41 | 69 | 8,6 | 6,8 | 2,3 | 1,4 | 0,0 | 35,3% | 15,0% | 54,5% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 28:10 | 9 | 9,0 | 11,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | — | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






