JakubGaral
3WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 1WBA
- 2022–2026
- 56 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 69pktw 8 meczach
- 8,6pktna mecz
- 6,8zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 269 min | 33:41 |
| Punkty | 69 | 8,6 |
| Zbiórki | 54 | 6,8 |
| — w ataku | 15 | 1,9 |
| — w obronie | 39 | 4,9 |
| Asysty | 18 | 2,3 |
| Przechwyty | 11 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 34 | 4,3 |
| Przewinienia | 14 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 58 | 7,3 |
- 35,3%FG30 z 85 z gry
- 15,0%3P3 z 20 za trzy
- 54,5%FT6 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 85 | 35,3% |
| Rzuty za dwa | 27 | 65 | 41,5% |
| Rzuty za trzy | 3 | 20 | 15,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 11 | 54,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2022 | Z64 : 58 | 28:22 | 6 | 6 | 1 | |
| 11 gru 2022 | P46 : 81 | 38:12 | 8 | 9 | 1 | |
| 3 gru 2022 | Z45 : 43 | 31:13 | 8 | 6 | 2 | |
| 19 lis 2022 | P69 : 124 | 48:00 | 17 | 16 | 9 | |
| 13 lis 2022 | P46 : 91 | 36:12 | 12 | 7 | 1 | |
| 22 paź 2022 | P50 : 64 | 30:10 | 6 | 4 | 2 | |
| 16 paź 2022 | P53 : 80 | 33:28 | 4 | 5 | 2 | |
| 9 paź 2022 | P30 : 47 | 23:52 | 8 | 1 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 56 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 31:13 | 4 | 2,0 | 7,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 26:06 | 47 | 5,9 | 5,0 | 2,3 | 0,8 | 0,0 | 40,0% | 16,7% | 45,5% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 33:26 | 39 | 6,5 | 8,5 | 2,0 | 1,2 | 0,3 | 38,5% | 11,1% | 42,1% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 28:02 | 41 | 5,1 | 7,0 | 1,3 | 0,5 | 0,3 | 37,5% | 14,3% | 28,6% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 32:28 | 28 | 3,5 | 5,1 | 2,8 | 1,6 | 0,1 | 22,6% | 9,1% | 42,9% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 35:49 | 49 | 7,0 | 6,0 | 2,7 | 2,6 | 0,0 | 33,9% | 21,1% | 63,6% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 32:42 | 34 | 4,9 | 8,4 | 3,1 | 1,6 | 0,1 | 27,1% | 26,7% | 28,6% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 33:41 | 69 | 8,6 | 6,8 | 2,3 | 1,4 | 0,0 | 35,3% | 15,0% | 54,5% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 28:10 | 9 | 9,0 | 11,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | — | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






