JakubGaral
77WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 7WBA
- 2022–2026
- 56 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 39pktw 6 meczach
- 6,5pktna mecz
- 8,5zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 201 min | 33:26 |
| Punkty | 39 | 6,5 |
| Zbiórki | 51 | 8,5 |
| — w ataku | 11 | 1,8 |
| — w obronie | 40 | 6,7 |
| Asysty | 12 | 2,0 |
| Przechwyty | 7 | 1,2 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 24 | 4,0 |
| Przewinienia | 13 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 52 | 8,7 |
- 38,5%FG15 z 39 z gry
- 11,1%3P1 z 9 za trzy
- 42,1%FT8 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 39 | 38,5% |
| Rzuty za dwa | 14 | 30 | 46,7% |
| Rzuty za trzy | 1 | 9 | 11,1% |
| Rzuty wolne | 8 | 19 | 42,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P49 : 56 | 30:36 | 2 | 5 | 3 | |
| 26 paź 2025 | P60 : 85 | 22:53 | 5 | 8 | 1 | |
| 12 paź 2025 | Z58 : 45 | 41:15 | 8 | 14 | 3 | |
| 5 paź 2025 | Z71 : 43 | 36:46 | 10 | 12 | 3 | |
| 28 wrz 2025 | Z42 : 41 | 39:23 | 10 | 7 | 1 | |
| 20 wrz 2025 | P46 : 68 | 29:40 | 4 | 5 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 56 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 31:13 | 4 | 2,0 | 7,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 26:06 | 47 | 5,9 | 5,0 | 2,3 | 0,8 | 0,0 | 40,0% | 16,7% | 45,5% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 33:26 | 39 | 6,5 | 8,5 | 2,0 | 1,2 | 0,3 | 38,5% | 11,1% | 42,1% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 28:02 | 41 | 5,1 | 7,0 | 1,3 | 0,5 | 0,3 | 37,5% | 14,3% | 28,6% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 32:28 | 28 | 3,5 | 5,1 | 2,8 | 1,6 | 0,1 | 22,6% | 9,1% | 42,9% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 35:49 | 49 | 7,0 | 6,0 | 2,7 | 2,6 | 0,0 | 33,9% | 21,1% | 63,6% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 32:42 | 34 | 4,9 | 8,4 | 3,1 | 1,6 | 0,1 | 27,1% | 26,7% | 28,6% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 33:41 | 69 | 8,6 | 6,8 | 2,3 | 1,4 | 0,0 | 35,3% | 15,0% | 54,5% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 28:10 | 9 | 9,0 | 11,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | — | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






