JakubHudak
37TARCHO TERROR2. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 111pktw 9 meczach
- 12,3pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 310 min | 34:23 |
| Punkty | 111 | 12,3 |
| Zbiórki | 44 | 4,9 |
| — w ataku | 10 | 1,1 |
| — w obronie | 34 | 3,8 |
| Asysty | 18 | 2,0 |
| Przechwyty | 19 | 2,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 20 | 2,2 |
| Przewinienia | 17 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 81 | 9,0 |
- 31,5%FG39 z 124 z gry
- 26,7%3P23 z 86 za trzy
- 62,5%FT10 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 124 | 31,5% |
| Rzuty za dwa | 16 | 38 | 42,1% |
| Rzuty za trzy | 23 | 86 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 10 | 16 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 maj 2026 | Z92 : 76 | 33:16 | 9 | 7 | 2 | |
| 10 maj 2026 | P66 : 67 | 48:00 | 19 | 7 | 1 | |
| 25 kwi 2026 | P81 : 88 | 31:10 | 19 | 3 | 2 | |
| 11 kwi 2026 | P56 : 71 | 36:07 | 15 | 5 | 1 | |
| 28 mar 2026 | P52 : 55 | 45:06 | 10 | 5 | 3 | |
| 22 mar 2026 | P61 : 83 | 48:00 | 23 | 13 | 2 | |
| 7 mar 2026 | P64 : 73 | 30:52 | 5 | 3 | 7 | |
| 22 lut 2026 | P38 : 71 | 12:28 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 lut 2026 | Z72 : 62 | 24:31 | 11 | 1 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 48 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 34:23 | 111 | 12,3 | 4,9 | 2,0 | 2,1 | 0,0 | 31,5% | 26,7% | 62,5% |
| 8WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 28:28 | 9 | 9,0 | 2,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 33,3% | 16,7% | — |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 4 | 34:00 | 37 | 9,3 | 2,5 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 31,6% | 27,3% | 58,3% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 13 | 34:12 | 204 | 15,7 | 4,8 | 1,8 | 1,7 | 0,0 | 40,3% | 36,0% | 52,0% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 27:23 | 7 | 7,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | 16,7% | — |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 30:40 | 97 | 12,1 | 3,1 | 2,3 | 1,5 | 0,0 | 40,4% | 34,8% | 25,0% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 3 | 8:08 | 6 | 2,0 | 0,7 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 18,2% | 25,0% | — |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 27:17 | 100 | 11,1 | 3,1 | 2,1 | 1,2 | 0,0 | 34,8% | 31,9% | 64,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






