JakubKalinowski
- 2025–2026
- 32 mecze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 198pktw karierze
- 6,2pktna mecz
- 1,9zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 713 min | 22:17 |
| Punkty | 198 | 6,2 |
| Zbiórki | 60 | 1,9 |
| — w ataku | 12 | 0,4 |
| — w obronie | 48 | 1,5 |
| Asysty | 27 | 0,8 |
| Przechwyty | 23 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 33 | 1,0 |
| Przewinienia | 41 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 146 | 4,6 |
- 37,2%FG74 z 199 z gry
- 33,1%3P41 z 124 za trzy
- 64,3%FT9 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 74 | 199 | 37,2% |
| Rzuty za dwa | 33 | 75 | 44,0% |
| Rzuty za trzy | 41 | 124 | 33,1% |
| Rzuty wolne | 9 | 14 | 64,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 31:43 | 33 | 16,5 | 4,5 | 2,5 | 2,0 | 0,5 | 42,9% | 42,9% | 75,0% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 14 | 20:42 | 84 | 6,0 | 1,6 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 35,6% | 33,3% | 33,3% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 12:50 | 5 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 26:44 | 59 | 5,4 | 1,6 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 34,9% | 27,5% | 80,0% |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 13:37 | 3 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 13:10 | 14 | 4,7 | 1,7 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 45,5% | 37,5% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






