JakubKalinowski
41OSTAP RUSZTOWANIALiga Mistrzów · 7WBA
- 2025–2026
- 32 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 59pktw 11 meczach
- 5,4pktna mecz
- 1,6zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 294 min | 26:44 |
| Punkty | 59 | 5,4 |
| Zbiórki | 18 | 1,6 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 14 | 1,3 |
| Asysty | 8 | 0,7 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 1,2 |
| Przewinienia | 18 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 37 | 3,4 |
- 34,9%FG22 z 63 z gry
- 27,5%3P11 z 40 za trzy
- 80,0%FT4 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 63 | 34,9% |
| Rzuty za dwa | 11 | 23 | 47,8% |
| Rzuty za trzy | 11 | 40 | 27,5% |
| Rzuty wolne | 4 | 5 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P56 : 59 | 21:01 | 7 | 2 | 1 | |
| 30 lis 2025 | P62 : 64 | 25:52 | 8 | 0 | 1 | |
| 23 lis 2025 | P42 : 83 | 26:22 | 3 | 1 | 0 | |
| 16 lis 2025 | Z69 : 60 | 23:07 | 3 | 1 | 0 | |
| 9 lis 2025 | P48 : 51 | 42:47 | 11 | 5 | 2 | |
| 26 paź 2025 | P49 : 67 | 23:16 | 3 | 0 | 1 | |
| 19 paź 2025 | Z66 : 63 | 27:18 | 4 | 3 | 1 | |
| 12 paź 2025 | P51 : 66 | 34:52 | 8 | 3 | 1 | |
| 5 paź 2025 | P45 : 67 | 25:36 | 0 | 1 | 0 | |
| 28 wrz 2025 | Z80 : 76 | 25:13 | 6 | 1 | 0 | |
| 21 wrz 2025 | P58 : 60 | 18:40 | 6 | 1 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 32 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 31:43 | 33 | 16,5 | 4,5 | 2,5 | 2,0 | 0,5 | 42,9% | 42,9% | 75,0% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 14 | 20:42 | 84 | 6,0 | 1,6 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 35,6% | 33,3% | 33,3% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 12:50 | 5 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 26:44 | 59 | 5,4 | 1,6 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 34,9% | 27,5% | 80,0% |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 13:37 | 3 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 13:10 | 14 | 4,7 | 1,7 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 45,5% | 37,5% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






