JakubKalinowski
41OSTAP RUSZTOWANIALiga Mistrzów · 6WBA
- 2025–2026
- 32 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 14pktw 3 meczach
- 4,7pktna mecz
- 1,7zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 39 min | 13:10 |
| Punkty | 14 | 4,7 |
| Zbiórki | 5 | 1,7 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 5 | 1,7 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 3 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 1,0 |
| Przewinienia | 3 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 12 | 4,0 |
- 45,5%FG5 z 11 z gry
- 37,5%3P3 z 8 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 11 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 2 | 3 | 66,7% |
| Rzuty za trzy | 3 | 8 | 37,5% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 maj 2025 | P46 : 52 | 8:25 | 0 | 1 | 0 | |
| 11 maj 2025 | Z75 : 60 | 17:36 | 8 | 1 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | Z81 : 72 | 13:28 | 6 | 3 | 0 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 32 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 31:43 | 33 | 16,5 | 4,5 | 2,5 | 2,0 | 0,5 | 42,9% | 42,9% | 75,0% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 14 | 20:42 | 84 | 6,0 | 1,6 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 35,6% | 33,3% | 33,3% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 12:50 | 5 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 26:44 | 59 | 5,4 | 1,6 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 34,9% | 27,5% | 80,0% |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 13:37 | 3 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 13:10 | 14 | 4,7 | 1,7 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 45,5% | 37,5% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






