JakubMatjakowski
- 2024–2026
- 27 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 449pktw karierze
- 16,6pktna mecz
- 6,6zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1041 min | 38:33 |
| Punkty | 449 | 16,6 |
| Zbiórki | 177 | 6,6 |
| — w ataku | 51 | 1,9 |
| — w obronie | 126 | 4,7 |
| Asysty | 71 | 2,6 |
| Przechwyty | 54 | 2,0 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 126 | 4,7 |
| Przewinienia | 56 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 118 | 4,4 |
| Ocena (EFF) | 280 | 10,4 |
- 40,1%FG177 z 441 z gry
- 15,8%3P16 z 101 za trzy
- 49,1%FT79 z 161 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 177 | 441 | 40,1% |
| Rzuty za dwa | 161 | 340 | 47,4% |
| Rzuty za trzy | 16 | 101 | 15,8% |
| Rzuty wolne | 79 | 161 | 49,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 41:19 | 143 | 17,9 | 5,9 | 3,6 | 2,1 | 0,0 | 44,4% | 25,6% | 44,7% |
| 7WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 5 | 37:23 | 102 | 20,4 | 6,0 | 2,0 | 2,8 | 0,0 | 46,5% | 13,3% | 54,1% |
| 6WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 38:07 | 112 | 16,0 | 7,1 | 2,1 | 1,7 | 0,0 | 39,7% | 10,5% | 47,4% |
| 5WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 36:41 | 92 | 13,1 | 7,1 | 2,4 | 1,6 | 0,1 | 31,0% | 7,1% | 51,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






