JakubMatjakowski
13OBRONCY Z TOBRUKU3. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 27 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 112pktw 7 meczach
- 16,0pktna mecz
- 7,1zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 267 min | 38:07 |
| Punkty | 112 | 16,0 |
| Zbiórki | 50 | 7,1 |
| — w ataku | 13 | 1,9 |
| — w obronie | 37 | 5,3 |
| Asysty | 15 | 2,1 |
| Przechwyty | 12 | 1,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 28 | 4,0 |
| Przewinienia | 6 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 4,1 |
| Ocena (EFF) | 71 | 10,1 |
- 39,7%FG46 z 116 z gry
- 10,5%3P2 z 19 za trzy
- 47,4%FT18 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 116 | 39,7% |
| Rzuty za dwa | 44 | 97 | 45,4% |
| Rzuty za trzy | 2 | 19 | 10,5% |
| Rzuty wolne | 18 | 38 | 47,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach OBRONCY Z TOBRUKU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 maj 2025 | P60 : 64 | 35:49 | 23 | 7 | 3 | |
| 10 maj 2025 | Z74 : 55 | 38:00 | 24 | 7 | 3 | |
| 27 kwi 2025 | P53 : 64 | 48:00 | 24 | 5 | 2 | |
| 12 kwi 2025 | P48 : 67 | 37:10 | 9 | 6 | 1 | |
| 15 mar 2025 | P53 : 90 | 38:04 | 6 | 13 | 2 | |
| 1 mar 2025 | Z82 : 36 | 32:49 | 14 | 6 | 3 | |
| 22 lut 2025 | P62 : 65 | 36:58 | 12 | 6 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 27 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 41:19 | 143 | 17,9 | 5,9 | 3,6 | 2,1 | 0,0 | 44,4% | 25,6% | 44,7% |
| 7WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 5 | 37:23 | 102 | 20,4 | 6,0 | 2,0 | 2,8 | 0,0 | 46,5% | 13,3% | 54,1% |
| 6WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 38:07 | 112 | 16,0 | 7,1 | 2,1 | 1,7 | 0,0 | 39,7% | 10,5% | 47,4% |
| 5WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 36:41 | 92 | 13,1 | 7,1 | 2,4 | 1,6 | 0,1 | 31,0% | 7,1% | 51,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






