JakubMatjakowski
2OBRONCY Z TOBRUKU2. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 27 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 92pktw 7 meczach
- 13,1pktna mecz
- 7,1zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 257 min | 36:41 |
| Punkty | 92 | 13,1 |
| Zbiórki | 50 | 7,1 |
| — w ataku | 19 | 2,7 |
| — w obronie | 31 | 4,4 |
| Asysty | 17 | 2,4 |
| Przechwyty | 11 | 1,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 37 | 5,3 |
| Przewinienia | 21 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 24 | 3,4 |
| Ocena (EFF) | 37 | 5,3 |
- 31,0%FG35 z 113 z gry
- 7,1%3P2 z 28 za trzy
- 51,3%FT20 z 39 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 35 | 113 | 31,0% |
| Rzuty za dwa | 33 | 85 | 38,8% |
| Rzuty za trzy | 2 | 28 | 7,1% |
| Rzuty wolne | 20 | 39 | 51,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach OBRONCY Z TOBRUKU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 sty 2025 | P54 : 64 | 27:34 | 13 | 6 | 2 | |
| 11 sty 2025 | P49 : 52 | 42:43 | 9 | 9 | 3 | |
| 14 gru 2024 | P56 : 68 | 32:45 | 7 | 6 | 2 | |
| 7 gru 2024 | Z67 : 57 | 30:18 | 15 | 6 | 2 | |
| 30 lis 2024 | P39 : 94 | 48:00 | 10 | 9 | 1 | |
| 16 lis 2024 | P67 : 98 | 36:27 | 28 | 8 | 3 | |
| 26 paź 2024 | P61 : 96 | 39:01 | 10 | 6 | 4 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 27 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 41:19 | 143 | 17,9 | 5,9 | 3,6 | 2,1 | 0,0 | 44,4% | 25,6% | 44,7% |
| 7WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 5 | 37:23 | 102 | 20,4 | 6,0 | 2,0 | 2,8 | 0,0 | 46,5% | 13,3% | 54,1% |
| 6WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 38:07 | 112 | 16,0 | 7,1 | 2,1 | 1,7 | 0,0 | 39,7% | 10,5% | 47,4% |
| 5WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 36:41 | 92 | 13,1 | 7,1 | 2,4 | 1,6 | 0,1 | 31,0% | 7,1% | 51,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






