JakubRusak
5OBRONCY Z TOBRUKU2. Liga · 5WBA
- 2022–2026
- 73 mecze w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 22pktw 9 meczach
- 2,4pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 247 min | 27:24 |
| Punkty | 22 | 2,4 |
| Zbiórki | 60 | 6,7 |
| — w ataku | 12 | 1,3 |
| — w obronie | 48 | 5,3 |
| Asysty | 14 | 1,6 |
| Przechwyty | 7 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 18 | 2,0 |
| Przewinienia | 6 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 41 | 4,6 |
- 18,0%FG9 z 50 z gry
- 7,1%3P2 z 28 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 50 | 18,0% |
| Rzuty za dwa | 7 | 22 | 31,8% |
| Rzuty za trzy | 2 | 28 | 7,1% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach OBRONCY Z TOBRUKU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 sty 2025 | P54 : 64 | 16:10 | 0 | 2 | 1 | |
| 11 sty 2025 | P49 : 52 | 28:55 | 1 | 6 | 1 | |
| 14 gru 2024 | P56 : 68 | 21:46 | 0 | 8 | 1 | |
| 7 gru 2024 | Z67 : 57 | 21:40 | 2 | 2 | 0 | |
| 16 lis 2024 | P67 : 98 | 27:22 | 5 | 9 | 5 | |
| 26 paź 2024 | P61 : 96 | 30:40 | 0 | 12 | 3 | |
| 19 paź 2024 | P57 : 92 | 29:03 | 7 | 6 | 1 | |
| 12 paź 2024 | P50 : 65 | 29:08 | 3 | 3 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | P38 : 75 | 41:52 | 4 | 12 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 73 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 5 | 28:37 | 17 | 3,4 | 4,6 | 0,8 | 1,0 | 0,0 | 23,5% | 6,3% | — |
| 8WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 10 | 31:54 | 40 | 4,0 | 5,4 | 2,1 | 1,0 | 0,1 | 20,7% | 10,0% | 50,0% |
| 7WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 10 | 34:41 | 85 | 8,5 | 4,6 | 1,4 | 1,5 | 0,1 | 37,1% | 25,5% | — |
| 6WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 31:34 | 62 | 6,9 | 4,0 | 1,8 | 1,0 | 0,1 | 41,4% | 41,4% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 27:24 | 22 | 2,4 | 6,7 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 18,0% | 7,1% | 40,0% |
| 4WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 11 | 23:26 | 34 | 3,1 | 3,3 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 24,5% | 20,6% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 27:03 | 29 | 3,2 | 3,9 | 2,1 | 0,6 | 0,0 | 20,0% | 18,4% | 0,0% |
| 3WBABaraże | OBRONCY Z TOBRUKU | 1 | 23:49 | 0 | 0,0 | 2,0 | 6,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 1WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 31:48 | 50 | 5,6 | 4,4 | 1,7 | 1,2 | 0,0 | 20,0% | 15,1% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






