JaroslawBanda
14POLIBUDALiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 107 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 159pktw 11 meczach
- 14,5pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 359 min | 32:39 |
| Punkty | 159 | 14,5 |
| Zbiórki | 32 | 2,9 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 28 | 2,5 |
| Asysty | 21 | 1,9 |
| Przechwyty | 9 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 0,8 |
| Przewinienia | 15 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 142 | 12,9 |
- 44,7%FG55 z 123 z gry
- 37,8%3P31 z 82 za trzy
- 90,0%FT18 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 55 | 123 | 44,7% |
| Rzuty za dwa | 24 | 41 | 58,5% |
| Rzuty za trzy | 31 | 82 | 37,8% |
| Rzuty wolne | 18 | 20 | 90,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | P66 : 72 | 17:22 | 2 | 1 | 1 | |
| 19 sty 2025 | Z76 : 59 | 30:34 | 2 | 4 | 3 | |
| 12 sty 2025 | Z78 : 60 | 23:41 | 12 | 3 | 1 | |
| 19 gru 2024 | Z77 : 70 | 31:45 | 4 | 2 | 4 | |
| 8 gru 2024 | Z69 : 55 | 23:03 | 18 | 1 | 2 | |
| 1 gru 2024 | Z20 : 0 | 32:31 | 26 | 4 | 2 | |
| 24 lis 2024 | P75 : 84 | 49:57 | 16 | 5 | 2 | |
| 27 paź 2024 | Z92 : 76 | 38:25 | 23 | 5 | 4 | |
| 20 paź 2024 | P52 : 61 | 36:25 | 24 | 4 | 0 | |
| 6 paź 2024 | P52 : 55 | 36:49 | 7 | 2 | 1 | |
| 29 wrz 2024 | Z70 : 61 | 38:37 | 25 | 1 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 107 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 4 | 26:07 | 51 | 12,8 | 5,5 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 47,6% | 40,7% | — |
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 36:43 | 15 | 15,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 44,4% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 11 | 33:45 | 145 | 13,2 | 3,7 | 2,5 | 0,5 | 0,1 | 41,5% | 35,6% | 92,3% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 8 | 31:26 | 110 | 13,8 | 4,1 | 1,6 | 1,4 | 0,0 | 38,4% | 35,2% | 75,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 8 | 31:48 | 69 | 8,6 | 2,4 | 1,3 | 0,9 | 0,1 | 29,8% | 18,5% | 81,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 8 | 27:33 | 83 | 10,4 | 2,3 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 34,1% | 33,3% | 80,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 11 | 32:39 | 159 | 14,5 | 2,9 | 1,9 | 0,8 | 0,0 | 44,7% | 37,8% | 90,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 31:15 | 145 | 12,1 | 2,5 | 1,1 | 0,3 | 0,1 | 37,7% | 39,0% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 5 | 21:14 | 54 | 10,8 | 1,4 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 41,9% | 41,7% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 11 | 38:51 | 172 | 15,6 | 3,4 | 2,2 | 1,3 | 0,0 | 41,7% | 36,0% | 88,9% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 31:58 | 100 | 10,0 | 3,5 | 1,5 | 0,4 | 0,0 | 35,6% | 31,8% | 71,4% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 11 | 33:59 | 123 | 11,2 | 3,5 | 1,9 | 1,1 | 0,2 | 33,1% | 29,1% | 76,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 7 | 28:24 | 44 | 6,3 | 1,6 | 2,0 | 0,6 | 0,1 | 27,3% | 28,1% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






