JaroslawBanda
14POLIBUDALiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 107 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 159pktw 11 meczach
- 14,5pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 1,9astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 60,3%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 51,8%
- 57,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 49,2%
- 66,7%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,0%
Średnia ligi to średnia z 118 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (5WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 26najwięcej punktówz BLAZERS, 1 gru 2024
- 5najwięcej zbiórekz HUTNICZE WILKI, 27 paź 2024
- 4najwięcej asystz HUTNICZE WILKI, 27 paź 2024
- 24najlepszy mecz (EFF)24 pkt, 4 zb, 0 as — z TARGOWEK, 20 paź 2024
- 55 meczów z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 44 mecze z 20+ pktz 11 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 107 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3399 min | 31:46 |
| Punkty | 1270 | 11,9 |
| Zbiórki | 325 | 3,0 |
| — w ataku | 26 | 0,2 |
| — w obronie | 299 | 2,8 |
| Asysty | 178 | 1,7 |
| Przechwyty | 75 | 0,7 |
| Bloki | 6 | 0,1 |
| Straty | 108 | 1,0 |
| Przewinienia | 136 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 140 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 991 | 9,3 |
- 37,9%FG447 z 1178 z gry
- 34,1%3P269 z 789 za trzy
- 81,7%FT107 z 131 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 447 | 1178 | 37,9% |
| Rzuty za dwa | 178 | 389 | 45,8% |
| Rzuty za trzy | 269 | 789 | 34,1% |
| Rzuty wolne | 107 | 131 | 81,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 18 kwi 2026
- Mecz 4+ trójki27 razy · ostatnio z AMATORZY, 26 wrz 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1270
- 50 meczówrozegranych meczów: 103
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
INIEMAMOCNI10 maj 202627pkt6zb4as32eff
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE18 kwi 202631pkt6zb2as28eff
MDM SERWIS28 mar 202625pkt4zb2as27eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






