KacperKurowski
- 2023–2025
- 40 meczów
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 483pktw karierze
- 12,1pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 3,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1535 min | 38:22 |
| Punkty | 483 | 12,1 |
| Zbiórki | 163 | 4,1 |
| — w ataku | 40 | 1,0 |
| — w obronie | 123 | 3,1 |
| Asysty | 129 | 3,2 |
| Przechwyty | 93 | 2,3 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 95 | 2,4 |
| Przewinienia | 45 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 71 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 396 | 9,9 |
- 33,6%FG176 z 524 z gry
- 22,7%3P75 z 331 za trzy
- 65,1%FT56 z 86 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 176 | 524 | 33,6% |
| Rzuty za dwa | 101 | 193 | 52,3% |
| Rzuty za trzy | 75 | 331 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 56 | 86 | 65,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 4 | 42:16 | 26 | 6,5 | 4,8 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 36,0% | 30,8% | 57,1% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 39:19 | 76 | 6,9 | 4,0 | 2,5 | 2,4 | 0,0 | 29,5% | 21,2% | 54,5% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 33:49 | 9 | 9,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 60,0% | 75,0% | — |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 31:24 | 85 | 9,4 | 4,3 | 2,4 | 1,2 | 0,1 | 30,0% | 20,9% | 73,3% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 6 | 43:06 | 100 | 16,7 | 4,0 | 3,3 | 2,7 | 0,0 | 30,7% | 20,5% | 57,1% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 2 | 29:01 | 23 | 11,5 | 2,5 | 2,5 | 0,5 | 0,0 | 37,5% | 28,6% | 60,0% |
| 3WBA3. Liga | GKS TACHIMETR | 7 | 42:51 | 164 | 23,4 | 4,6 | 6,7 | 4,6 | 0,0 | 39,1% | 23,3% | 71,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






