KacperKurowski
13GKS TACHIMETR3. Liga · 3WBA
- 2023–2025
- 40 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 164pktw 7 meczach
- 23,4pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 6,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 300 min | 42:51 |
| Punkty | 164 | 23,4 |
| Zbiórki | 32 | 4,6 |
| — w ataku | 8 | 1,1 |
| — w obronie | 24 | 3,4 |
| Asysty | 47 | 6,7 |
| Przechwyty | 32 | 4,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 18 | 2,6 |
| Przewinienia | 7 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 3,6 |
| Ocena (EFF) | 153 | 21,9 |
- 39,1%FG61 z 156 z gry
- 23,3%3P20 z 86 za trzy
- 71,0%FT22 z 31 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 61 | 156 | 39,1% |
| Rzuty za dwa | 41 | 70 | 58,6% |
| Rzuty za trzy | 20 | 86 | 23,3% |
| Rzuty wolne | 22 | 31 | 71,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach GKS TACHIMETR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | Z69 : 57 | 36:42 | 19 | 3 | 6 | |
| 10 gru 2023 | Z87 : 66 | 41:04 | 18 | 5 | 10 | |
| 3 gru 2023 | Z86 : 68 | 39:36 | 23 | 1 | 8 | |
| 18 lis 2023 | Z71 : 69 | 48:00 | 26 | 3 | 5 | |
| 12 lis 2023 | P71 : 100 | 41:42 | 22 | 2 | 8 | |
| 15 paź 2023 | Z63 : 57 | 44:51 | 24 | 10 | 5 | |
| 8 paź 2023 | Z79 : 72 | 48:00 | 32 | 8 | 5 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 40 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 4 | 42:16 | 26 | 6,5 | 4,8 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 36,0% | 30,8% | 57,1% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 39:19 | 76 | 6,9 | 4,0 | 2,5 | 2,4 | 0,0 | 29,5% | 21,2% | 54,5% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 33:49 | 9 | 9,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 60,0% | 75,0% | — |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 31:24 | 85 | 9,4 | 4,3 | 2,4 | 1,2 | 0,1 | 30,0% | 20,9% | 73,3% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 6 | 43:06 | 100 | 16,7 | 4,0 | 3,3 | 2,7 | 0,0 | 30,7% | 20,5% | 57,1% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 2 | 29:01 | 23 | 11,5 | 2,5 | 2,5 | 0,5 | 0,0 | 37,5% | 28,6% | 60,0% |
| 3WBA3. Liga | GKS TACHIMETR | 7 | 42:51 | 164 | 23,4 | 4,6 | 6,7 | 4,6 | 0,0 | 39,1% | 23,3% | 71,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






